• Ново
128GB USB C Флеш Диск и USB 3.0, ВО USB a ДО USB C Палецот Диск, Меморија Стап Двојна Порти Со Клуч Синџир

128GB USB C Флеш Диск и USB 3.0, ВО USB a ДО USB C Палецот Диск, Меморија Стап Двојна Порти Со Клуч Синџир

Buyers rating:
DEN 191.68

Износ

За оваа ставка . •Флеш-уред 2-во-1, нема потреба да инсталирате датотеки за пренос или Синхронизација на кој било од вашите уреди. Слободно префрлете ги сите уреди помеѓу USB A и USB C порти. •Во споредба со верзијата 2.0, ОВОЈ USB флеш-уред 128 GB обезбедува побрз пренос на податоци, вклучувајќи видеа, фотографии или други големи датотеки. Обезбедува брзина на читање ОД 60 MB / s~100 MB/s и брзина на запишување ОД 20 MB / s~70 MB/s. •Благодарение на функцијата со високи перформанси и двојниот дизајн, ОВОЈ УСБ-стап за складирање може да се користи со голем број гаџети. Меморискиот стап е компатибилен со Виндоус, Линукс, макос, Андроид, таблети, паметни телефони и многу повеќе. •Овој USB погон на палецот е изработен од нерѓосувачки челик за целото тело, многу издржлив и отпорен; може да се врти 360 степени, двојна заштита и да доаѓа со капачиња за прашина чувајте ја прашината и остатоците. •ОВА Е НАШЕТО ВЕТУВАЊЕ : ако имате какви било прашања или ваши грижи, слободно контактирајте ја нашата услуга за клиенти, ние сме достапни преку е-пошта, ќе обезбедиме гаранција за враќање или замена за 12-Месечна гаранција. ЕЛЕКТРОНИКА Компјутери И Додатоци СКЛАДИРАЊЕ НА Податоци USB Флеш дискови.

Карактеристики

Производи во категоријата

Без граници јуниори џемпер елек
  • Ново
Оценка на клиентот:

Без граници јуниори џемпер елек

Класик се врати, и подобро е од кога било Без граници џемперот елек го гуши кабелот плетен за шармантен с

DEN 414.08
Ringside Ape Flash Sparring Boxing Groves Oz Red Black
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ringside Ape Flash Sparring Boxing Groves Oz Red Black

Подобрете ги вашите вештини за бокс со користење на ракавиците за обука на Ringside Apex Flash Целосното 21 / 4 "на �

DEN 559.52
Bosch BS618R Bosch Boshed Brown Shoe
  • Ново
Оценка на клиентот:

Bosch BS618R Bosch Boshed Brown Shoe

Чевлите за сопирачките на Bosch Drum изградија репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занае�

DEN 1.00
Бела Вита Сатара Слајд сандали
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бела Вита Сатара Слајд сандали

Сатарата од Бела Вита е сериозно толку забавно! Горените се достапни или во класични летни ткаенини или

DEN 2.33