• Ново
Воден Град Венеција Навлака За Перница Домашен Декор Перница За Покривање На Перница Перница Две Страни

Воден Град Венеција Навлака За Перница Домашен Декор Перница За Покривање На Перница Перница Две Страни

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Домашна декоративна навлака за перници е стилија со модерно печатење слики,дизајн за да додадете удобност и стил во вашиот дом.Оваа навлака за перници е изработена од фина мека мешавина од ткаенини, давајќи му на куќиштето за перници мека и удобна текстура. Со претходно намалена ткаенина. Оваа ставка е капак за перница со патент, со отвор со патент на страна. Еко-пријателски и издржлив.Вистинска Чувствителност на Допир за природно чувство. Овој капак на перницата има невидлив патент. Перница вметнете не се вклучени. Нашите украсни перници имаат специфични дизајнирани обрасци.

Карактеристики

Производи во категоријата