• Ново
Пуролатор Класичен Филтер За Масло, Миле Сервис

Пуролатор Класичен Филтер За Масло, Миле Сервис

Buyers rating:
DEN 559.84

Износ

Филтер за Моторно Масло Purolator L15315 Нема метални компоненти За лесно рециклирање (како Што е применливо) Одговара Изберете : 2004-2006 VOLVO XC90 5 Cyl 2.5 L 2003-2007 VOLVO XC70 5 Цил 2.5 L 2004-2009 VOLVO S60 5 Cyl 2.5 L 1999-2003,2005 VOLVO V70 5 цил 2,4 Л 2001-2003 волво с60 5 цил 2,4 Л 1999-2000 волво С70 5 цил 2,4 Л 2007-2011 ВОЛВО ХЦ90 8 ЦИЛ 4,4 Л 2005-2006 ВОЛВО С80 5 Цил 2,5 Л 2004,2006-2007 ВОЛВО В70 5 Цил 2.5 Л 1999-2004 Волво с80 6 цил 2.9 л 2000-2004 волво с40 4 ЦИЛ 2 Л 1999-2000,2004 ВОЛВО Ц70 5 ЦИЛ 2.4 Л 2007-2010 ВОЛВО С80 8 Цил 4.4 Л 2003 ВОЛВО ХЦ90 6 ЦИЛ 2.9 Л 2000-2004 Volvo V40 4 cyl 2 l 2001-2003 Volvo c70 5 cyl 2.3 L И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ го Вашето Возило ВО Нашиот Додаток За Вклопување ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Карактеристики

Производи во категоријата

Над ридот споен транспарент, 1 пк
  • Ново
Оценка на клиентот:

Над ридот споен транспарент, 1 пк

Подобрете ја партиската сцена со транспарентот над ридот Оваа прекрасна висечка декорација има букви с

DEN 0.67