• Ново
Тајни богатства женски грб маица градник

Тајни богатства женски грб маица градник

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Постигнете мазна силуета од секој агол со градник за маица со тајни богатства. Мазен и убав, овој градник за маица има лесно наредени, целосни чаши за покривање и поддршка за подлога за да ја подобри вашата природна форма и да ве одржува безбеден во текот на денот. Наменети да лежат рамно под облеката, страните и грбот се дизајнирани со флексибилна, но сепак структурирана, врзана технологија што ја израмнува вашата силуета за 360 степени на мазност. Исклучиво на. Материјал : 78% најлон/22% спандекс. Грижа : миење на рацете. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина 34b. Вид на чаши : Поддршка. Покриеност : Целосно. Ниво на поддршка : лесно наредени. Затворање : Прилагодливо затворање на задната кука. Ленти : прилагодливи. Карактеристики : дизајниран да лежи рамно под облеката; Иновативна врзана технологија од страните и грбот помага да се намали изгледот на странична и грб; без ознака за дополнителна удобност. Град за маичка за мазнење назад за жени од тајни богатства.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ildiko neer 'Shyness' Canvas Art
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ildiko neer 'Shyness' Canvas Art

Уметник : Хардик Пандијасубјект : Фигуративестил : Модерни многу фотографи, чии дела сега висат во уметн�

DEN 0.67
Енергија сини жени топли зимски папучи пријатни кабел плетена меморија пена куќна лизгачка затнување чевли со нејасна кадифен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Енергија сини жени топли зимски папучи пријатни кабел плетена меморија пена куќна лизгачка затнување чевли со нејасна кадифен

Women's Knitted House Slippers Memory Foam Fluffy Soft Slippers, Slip on Breathable Winter Warm Shoes for Women The breathable cotton upper and ultra cozy faux fur lining will gently care fo

DEN 2.00