• Ново
Национална Компанија За Дрвја 10 Избрани Зеленило Виси Кошница

Национална Компанија За Дрвја 10 Избрани Зеленило Виси Кошница

Buyers rating:
DEN 198.24

Износ

Оваа висечка корпа содржи асортиман на растенија од зелени лисја и винова лоза со розови цветови и виолетови маслинки за дополнителна боја. Седи во декоративна керамичка основа со симулирана површина на почвата. Вклучени се синџир и кука поврзани со челична жица. Закачете го ова украсно вештачко зеленило на внатрешни или покриени надворешни локации. Синџирот може да се отстрани за прикажување на масата. Вештачка украсена висечка корпа со розови цвеќиња. Избрани лиснати зеленило со розови цвеќиња. Керамички тенџере база. Препорачајте за внатрешен или покриен надворешен дисплеј. Растенијата имаат висина од 10 инчи.

Карактеристики

Производи во категоријата

Адесо Вилард Кат Светилка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Адесо Вилард Кат Светилка

Светилката Вилард става современ спин на класичниот дизајн на подната ламба Со четири артикулациони то

DEN 1.00