• Ново
Бекстрак Поло Маици Среќен Ден На Свети Патрик Печати Обичен Патент Со Кратки Ракави Хавајска Кошула Модни Кошули На Плажа Подарок За Мажи

Бекстрак Поло Маици Среќен Ден На Свети Патрик Печати Обичен Патент Со Кратки Ракави Хавајска Кошула Модни Кошули На Плажа Подарок

Buyers rating:
DEN 959.20

Износ

[Пакетот вклучува] Кошула Со Кратки Ракави со 1 Пакет (Големината може да се избере). [Карактеристики На Производот]. Висококвалитетна Ткаенина - - - машките кошули со патент краток ракав изработени од лесна и мека полиестерска ткаенина, ви даваат удобно и природно чувство на кожата. Дише, нежно и обликувано, видливо меко, допира свиленкасто. Стилски Дизајн - - - машките кошули дизајнирани со стил на печатење, класично редовно вклопување, јака за вртење, затворање на патент, Поло Печатење. Најдобар Подарок - - - мажите отпечатоци од кошули на плажа алоха, од кои секоја е уникатно искуство! Тоа е исто така најдобриот подарок за членовите на вашето семејство, пријателите и љубовникот во посебни денови или одмор. Повод - - - Забава, Дневно, Патување,Домаќинство, Одмор. Совршен за пролет, лето и aut, моден уличен стил, запознавање, секојдневна секојдневна облека, облека на плажа и сл. Топли Совети - - - измијте рачно на максимална температура 30€, не избелувајте, закачете на ладно место капете суво, температурата на долната плоча на железо максимум 150€, конвенционално хемиско чистење. Машината и рачното перење се достапни за машките кошули. . [Спецификација На Производот]. Име На Производот : Краток Ракав Патент Кошула. Материјал : Полиестер. Шема : како што е прикажано на првата слика. Големина : Возрасни С-4ХЛ. Табела Со Големини : како што е прикажано на сликата. Соодветни Луѓе : Возрасни, Мажи. Забелешка : . 1. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето. 2. Бидејќи Сме Кинеска големина, кога се двоумите помеѓу две големини, ве молиме изберете поголема големина. 3. Ако сакате да го добиете производот пред празникот, ве молиме купете го 15-20 дена однапред. 4. Ако имате било какви прашања за нашите производи, ве молиме да не контактирате, ние ќе ви помогне. Менс Поштенски Краток Ракав Кошула. Обични Поло Маици Со Кратки Ракави Со Патент. Обични Стилски Поло Маици Со Кратки Ракави Со Патент. С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL.

Карактеристики

Производи во категоријата

Роудпро Гума Тампер Дрвени
  • Ново
Оценка на клиентот:

Роудпро Гума Тампер Дрвени

Овој дрвен тампер за гуми од 19 инчи ви овозможува да знаете дали вашите гуми се целосно под притисок со п

DEN 1.00
Тули Цицеронис Историја филозофија антиквитети, е омнибус илиус скриптис колеџит, диспозиција алиорумке аукторум, ет латинорум
  • Ново
Оценка на клиентот:

Тули Цицеронис Историја филозофија антиквитети, е омнибус илиус скриптис колеџит, диспозиција алиорумке аукторум, ет латинорум

Изберете Ја Претпочитаната Боја Без Дополнителни Трошоци! Истражете Повеќе Опции Со Кликнување на "Пов�

DEN 0.33
Бах: Секуларна Музика
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бах: Секуларна Музика

Во оваа програма со извадоци од секуларните дела На Јохан Себастијан Бах, Николаус Харнонкур се стреми �

DEN 3.00
Капетан Марвел 31А ВФ ; Марвел Стрип
  • Ново
Оценка на клиентот:

Капетан Марвел 31А ВФ ; Марвел Стрип

Точка : Капетан Марвел (11Та Серија) #31а Издавач : Марвел Корица Уметник : Инхјук Ли Писател : Кели Томпсон У

DEN 479.84
Лацис Дарнинг Јајце
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лацис Дарнинг Јајце

ЛацисОцрнувачко Јајце Затегнете ги потпетиците и прстите на рачно изработените чорапи за да траат што �

DEN 1.67
Зардвил Слушалки За Спиење Безжични Блутут Спортски Слушалки Слушалки Со Лента За Глава Со Вградени Звучници за Спиење, Трчање,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Зардвил Слушалки За Спиење Безжични Блутут Спортски Слушалки Слушалки Со Лента За Глава Со Вградени Звучници за Спиење, Трчање,

Детали за производотспортска лента за глава, Слушалки За Спиење Bluetooth и Спортски Слушалки 3 во 1, Вграден

DEN 1.67