• Ново
Сина Екру Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

Сина Екру Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат на екипажот црна Сина Екру Маица го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Сина Екру отпечатена преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Црно.

Карактеристики

Производи во категоријата

амуса Женска Туника Со Кратки Ракави Лабава Копче За Возбудување Со Плус Големина Секојдневен Летен Ден На Независноста Печатени
  • Ново
Оценка на клиентот:

амуса Женска Туника Со Кратки Ракави Лабава Копче За Возбудување Со Плус Големина Секојдневен Летен Ден На Независноста Печатени

Погоден за пролет, лето, aut и winter.Повод : Совршен за секојдневен живот секојдневно носење, семеен собир, о�

DEN 79.84