• Ново
Локалкок, клип за вртење на глава, лента за глава, додаток за коса

Локалкок, клип за вртење на глава, лента за глава, додаток за коса

Buyers rating:
DEN 160.00

Износ

Лесно креирајте извртени плетенки со помош на оваа локална лента за глава! Ставете ја лентата за глава, извртете ја косата и кликнете ја на своето место со сите мини клипови. Вклучени се чекор по чекор упатства. Локалкок, клип за вртења на плетенки, лента за глава, додаток за коса.

Карактеристики

Производи во категоријата

Сатен Скрунчи Греј
  • Ново
Оценка на клиентот:

Сатен Скрунчи Греј

Со забавни, модерни и достапни додатоци кои оставаат насмевка на вашето лице Нашиот бренд нуди голем из�

DEN 3.00
Подарок За Вилушка За Коса Во форма на буквата у Елегантни Пеперутки Додатоци За Коса За Стапчиња За Коса Сина Оцетна Киселина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Подарок За Вилушка За Коса Во форма на буквата у Елегантни Пеперутки Додатоци За Коса За Стапчиња За Коса Сина Оцетна Киселина

Опис : вилушката за коса Во Форма На буквата У може удобно да ја држи косата без да ја влече или оштети ко�

DEN 175.84
Чешли за коса за Женски Додатоци француски Пресврт Украсни Чешли За Коса Пластични Клипови За Чешел За Коса Поставете Невестински
  • Ново
Оценка на клиентот:

Чешли за коса за Женски Додатоци француски Пресврт Украсни Чешли За Коса Пластични Клипови За Чешел За Коса Поставете Невестински

Пакетот Вклучува : ќе добиете 16 парчиња чешли за коса во 4 различни бои кои се црни, проѕирни, светло кафе

DEN 1.67
CXDa Жените Фиба Декорација Бонбони Боја Облик На Срце Мека Фау Бисер Декор Декорација На Коса Меки Нерѓосувачки Жени Клип Алатка
  • Ново
Оценка на клиентот:

CXDa Жените Фиба Декорација Бонбони Боја Облик На Срце Мека Фау Бисер Декор Декорација На Коса Меки Нерѓосувачки Жени Клип Алатка

Опис : клипот за коса може да направи девојките да изгледаат поубаво и послатко поради многу смешниот ди

DEN 41.92
Време и Вратокажа за супер коса
  • Ново
Оценка на клиентот:

Време и Вратокажа за супер коса

Супер голем и супер стилски! Овој пат и Tru Super Hair Tie е голема scrunchie со задебелена, асортиман за печатење за �

DEN 207.84