• Ново
Локалкок, клип за вртење на глава, лента за глава, додаток за коса

Локалкок, клип за вртење на глава, лента за глава, додаток за коса

Buyers rating:
DEN 160.00

Износ

Лесно креирајте извртени плетенки со помош на оваа локална лента за глава! Ставете ја лентата за глава, извртете ја косата и кликнете ја на своето место со сите мини клипови. Вклучени се чекор по чекор упатства. Локалкок, клип за вртења на плетенки, лента за глава, додаток за коса.

Карактеристики

Производи во категоријата

Начин да го прославите Hairband Blk
  • Ново
Оценка на клиентот:

Начин да го прославите Hairband Blk

Овој ден на вineубените, одговарајте на вашата конска опашка со сите ваши стилски облеки! Оваа лента за ко

DEN 158.08
Scunci 6-PK мешани пресврти
  • Ново
Оценка на клиентот:

Scunci 6-PK мешани пресврти

Чувајте ја косата подалеку од лицето користејќи ги овие Scunci секојдневно и активни конскалери...

DEN 111.84
Клип, Клип За Канџи Со Голема Големина Елегантен Темперамент Половина Транспарентна Нелизгачка Декорација На Фризура Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Клип, Клип За Канџи Со Голема Големина Елегантен Темперамент Половина Транспарентна Нелизгачка Декорација На Фризура Облека

Опис : Елегантен клип за коса е погоден за секоја пригода Постојат различни бои, можете да изберете разл�

DEN 160.00
Scunci Classic Holiday Scrunchie Pack Pack, CT
  • Ново
Оценка на клиентот:

Scunci Classic Holiday Scrunchie Pack Pack, CT

Што е подобро од кутијата за подароци од оригиналните празници на Сканчи? Ништо! Оваа колекција од 6 скун

DEN 61.44
CXDa Жените Фиба Декорација Бонбони Боја Облик На Срце Мека Фау Бисер Декор Декорација На Коса Меки Нерѓосувачки Жени Клип Алатка
  • Ново
Оценка на клиентот:

CXDa Жените Фиба Декорација Бонбони Боја Облик На Срце Мека Фау Бисер Декор Декорација На Коса Меки Нерѓосувачки Жени Клип Алатка

Опис : клипот за коса може да направи девојките да изгледаат поубаво и послатко поради многу смешниот ди

DEN 41.92
Gimme Claw Clip за убава коса, црна, КТ
  • Ново
Оценка на клиентот:

Gimme Claw Clip за убава коса, црна, КТ

Clip Claw Claw за убава коса, црна, 2 CT има помалку гломазен дизајн од другите, но сепак нуди силно, сигурен држа�

DEN 175.68
Cleенски голем клип за коса од канџи
  • Ново
Оценка на клиентот:

Cleенски голем клип за коса од канџи

Избришете го, клипнете го назад и продолжете да се движите! Овој великодушно големина клип за коса од ка�

DEN 175.84