• Ново
Скаген Светло Сива 2 ' 2 '11 Рустикален Правоаголник Област Килим

Скаген Светло Сива 2 ' 2 '11 Рустикален Правоаголник Област Килим

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Со впечатлив југозападен дизајн во вашиот избор на шармантни бои, овој килим сигурно ќе го заживее вашиот простор. Ткаењето на полипропилен е издржливо и меко, се спротивставува на пролевање дури и во области со голем сообраќај. Машина вткаена Во Египет, овој килим е прекрасен и елегантен додаток во вашиот дом. 100% Полипропилен. Машина Ткаени Во Египет. Среден Куп. Висина На Купот : 0,3". Само Во Затворен Простор. Модерен и еклектичен, овој килим во Рустикален стил додава елегантен изглед на вашиот простор. Средно Сива, Сребрена Сива, Теракота, Јаглен, Сенф, Бела Боја. Нијанси На Средно Сива, Сребрена Сива, Теракота, Јаглен, Сенф, Бела боја. 2' х 3 ' Правоаголник Површина Килим. Различни бои и големини достапни во колекцијата. Уметнички Ткајачи. Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрен за деца и пријателски за миленичиња. Совршен за области со голем сообраќај во вашиот дом, како што се дневна соба, трпезарија, кујна и ходници. Лесен за чистење и одржување, препорачуваме редовно чистење со правосмукалка и чистење на самото место со чиста крпа. Секогаш прво тестирајте мала површина. Вакуумите со канистер без шипки за тепање се оптимален тип на вакуум за употреба на килими, но можете да го користите и рачниот додаток на исправен вакуум. Функционалниот Среден Куп овозможува погодно поставување во влезовите, под мебелот и нема да ги попречува вратите. Една година ограничена гаранција производителот. Килим Рампа Препорачува.

Карактеристики

Производи во категоријата

Среќен датум Божиќ Тематските Мини Колачиња Машина Втиснување Мувла Фондан Стампер-Пластични пролетта умре Бисквити Пециво Машина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Среќен датум Божиќ Тематските Мини Колачиња Машина Втиснување Мувла Фондан Стампер-Пластични пролетта умре Бисквити Пециво Машина

Опис : поради дизајнот На обликот На божиќната декорација, овој калап може да додаде божиќни чувства и д�

DEN 1.67
Азриски Женски Врвови Клиренс, Женски В-Вратот Долг Ракав Лабава Памук И Ленени Кошули Летни Кошули Блузилетни Тимови За Жени
  • Ново
Оценка на клиентот:

Азриски Женски Врвови Клиренс, Женски В-Вратот Долг Ракав Лабава Памук И Ленени Кошули Летни Кошули Блузилетни Тимови За Жени

Женски ВВрат Долги Ракави Лабави Памучни И Ленени Кошули Летни Кошули Карактеристики : Карактеристики :

DEN 575.84