• Ново
Лесно мода 10 '10' Поп-ап сино квадратен белведер со водоотпорен

Лесно мода 10 '10' Поп-ап сино квадратен белведер со водоотпорен

Buyers rating:
DEN 2719.84

Износ

Оваа комерцијална тешка крошна е прилагодлива за висината за различни потреби. Размислените детали за скокачкиот белведер го прават многу погодно да се постават и расклопуваат. Исто така, торбата за носење тркала е обезбедена за лесно складирање и преносливост. Шаторот за преклопување е совршен за спорт на отворено, фестивалски настани, пазари на болви, забави, итн. Ние сме посветени на обезбедување искрена услуга. Ако имате какви било проблеми или прашања во процесот на употреба, слободно контактирајте не за понатамошна помош. * Спецификации : Материјал : 500 D Оксфорд, ПУ, ПВЦ, челик, пластика, композитни табли. Севкупна димензија : 300 x 300 x 323-341cm/118.1 x 118.1 x 127.2-134.3 инчи (l x w x h). Прилагодување на висината : 227-245см/89.4-96.5inch. Нето тежина : 24 кг/52.9л. Бруто тежина : 25.3кг/55,8lb. Големина на подножјето : 6,9 x 6,9 x 1,1см/2,7 x 2,7 x 0,4inch (L x W x дебелина). Носете ја торбата Големина : 162 x 25 x 25cm/63,8 x 9,8 x 9.8inch (L x W x H). Боја : морнарица сина. * Забележете : 1. Ве молиме, дозволете грешка од 1-2 см поради рачно мерење . 2. Предлагаме да не ја користите оваа крошна во силен ветер . 3. Ние не сме одговорни за штети заради неповолно време.

Карактеристики

Производи во категоријата

Војаџер Чекор-Во Воздухот Куче Темперамент - Сите Временски Решетката Чекор Во Елек Темперамент За Мали И Средни Кучиња Од Страна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Војаџер Чекор-Во Воздухот Куче Темперамент - Сите Временски Решетката Чекор Во Елек Темперамент За Мали И Средни Кучиња Од Страна

УДОБНО ПРОШЕТАЈТЕ ГО ВАШЕТО ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ БЕЗ ОГЛЕД НА ВРЕМЕНСКИТЕ УСЛОВИ, нашиот темперамент За Си�

DEN 239.84
Дневник За Боење За Возрасни: Страв
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дневник За Боење За Возрасни: Страв

Клиничкиот терапевт, Кортни Вегнер внимателно ги избра илустрациите и поттикнувањата во ова интеракти�

DEN 121.12
Оригинална Плазмакар Сина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Оригинална Плазмакар Сина

Оригиналниот Плазмакар е напојуван од деца, одобрен од деца и сакан од возачите од сите возрасти! Без ба�

DEN 4784.00
Чувајте Испреплетена Мала Корпа За Книги, Пластично Складирање На Работната Површина За Хартија Со Букви, Избрани Бои, - Пакување
  • Ново
Оценка на клиентот:

Чувајте Испреплетена Мала Корпа За Книги, Пластично Складирање На Работната Површина За Хартија Со Букви, Избрани Бои, - Пакување

Без разлика дали станува збор за вашите книги, списанија, датотеки или папки, Овие Продавници За Мали Ко�

DEN 204.64