• Ново
Туреклос Спортски Bluetooth-компатибилни Слушалки 5. Безжични Слушалки За Вратот Висечки Стерео Слушалки За Вратот Водоотпорна Слушалка Со Микрофон

Туреклос Спортски Bluetooth-компатибилни Слушалки 5. Безжични Слушалки За Вратот Висечки Стерео Слушалки За Вратот Водоотпорна

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Bluetooth-компатибилен 5.2 : оваа безжична слушалка има брз и низок пренос на сигнал за одложување, обезбедувајќи добри перформанси.Одлично за музика : овие безжични слушалки за виси на вратот имаат хифи и стерео звук, кои обезбедуваат добро чувство на слој.Водоотпорен : оваа слушалка компатибилна со bluetooth е водоотпорна и отпорна на пот и не е лесно да се оштети од дождовницата.Удобно : оваа безжична слушалка прифаќа меки и фини совети за уши, така што нема да чувствувате многу непријатност дури и по долго време носење.Друга функција : Поддржете мемориска картичка, оваа безжична слушалка за виси на вратот ви овозможува да слушате музика без да се поврзувате со кој било уред.Материјал : АБС+силикон.Боја : Црна, бела, розова, сина, зелена.Bluetooth-компатибилна верзија : 5.2.Опсег на пренос : Прибл. 15м/49.21 стапки.Импеданса : 32.Работно време : 72ч.време На Полнење : Околу 1-2ч.капацитет На Батеријата : 500мах(Вграден).Порта за полнење : Микро USB.Големина : Прикажи како слика.Може да има малку нарушувања на бојата поради различните резолуции на компјутерот.Може да има мала грешка поради различни мерења на рацете.1 Парче Слушалка(со 1 Парче Тип-Ц Кабел За Полнење, 1 Парче Кинески Англиски Упатство за Употреба). Bluetooth-компатибилен 5.2 : оваа безжична слушалка има брз и низок пренос на сигнал за одложување, обезбедувајќи добри перформанси. Одлично за музика : овие безжични слушалки за виси на вратот имаат хифи и стерео звук, кои обезбедуваат добро чувство на слој. Водоотпорен : оваа слушалка компатибилна со bluetooth е водоотпорна и отпорна на пот и не е лесно да се оштети од дождовницата. Удобно : оваа безжична слушалка прифаќа меки и фини совети за уши, така што нема да чувствувате многу непријатност дури и по долго време носење. Друга функција : Поддржете мемориска картичка, оваа безжична слушалка за виси на вратот ви овозможува да слушате музика без да се поврзувате со кој било уред.

Карактеристики

Производи во категоријата

Секојдневен Среќен Тревојад
  • Ново
Оценка на клиентот:

Секојдневен Среќен Тревојад

9781936661381 Карактеристики : Наслов : Секојдневен среќен тревојад Поднаслов : Над 175 брзи и лесни рецепти бе�

DEN 255.04
Каролили Жени Мини Чипка Ниско Намалување На Завој Фустан Елегантен Модни Тимови Ноќен Клуб Партија Носат Летни Фустани Супер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Каролили Жени Мини Чипка Ниско Намалување На Завој Фустан Елегантен Модни Тимови Ноќен Клуб Партија Носат Летни Фустани Супер

Женски Летен Краток Слаби Прашка Фустан Без Ракави Без Грб Чипка Трим Вратоврска Фустан Спецификација :

DEN 351.84