• Ново
Сончање Бебе Девојки Вафли Плетени Дуксер Ромпер Возбуда Јака Onesie Облека За Боди

Сончање Бебе Девојки Вафли Плетени Дуксер Ромпер Возбуда Јака Onesie Облека За Боди

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Ји Шенг Јанг-1 од Пазарот На Џојбај.Бебе Девојка Падне Ромпер Долги Ракави Возбуда Јака Контраст Боја Вафли Боди Новороденче Облека. Карактеристики : . Супер мека ткаенина и флексибилен дизајн, што е погодно за активности за бебиња. Удобен предвремен дизајн, ја елиминира маката да треба да се соблече и замени. Рачно / машинско перење се препорачува ладна вода, не блендирајте. Големина (инч) . 60 Должина : 14.57 Биста : 19.69 Ракав : 9.45 Советува Возраст : 0-3 Месеци. 70 Должина : 15.35 Биста : 20.47 Ракав : 10.24 Советува Возраст : 3-6 Месеци. 80 Должина : 16.14 Биста : 21.26 Ракав : 11.02 Советува Возраст : 6-12 Месеци. 90 Должина : 16.93 Биста : 22.05 Ракав : 11.81 Советувана Возраст : 12-18 Месеци. Спецификација : . Материјал : 80%Полиестер, 20% Спандекс. Боја : Розова, Бела. Стил : Секојдневен, Сладок. Применлив пол : За Девојчиња. Соодветна сезона : Пролет, Лето, Fall. Вклучен Пакет. 1 Х Ромпер. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од висококвалитетен 80%полиестер, 20% спандекс. Мека, пријателска за кожата и дише. Ромперот за бебиња е удобен за носење, нема никаква штета на кожата на бебето. Карактеристика : новороденче ромпер : Долг ракав, тркалезен врат, возбуда, боја на контраст, текстура на плетена вафла, лабаво вклопување, основна должина. Затворање на дното, лесно се менуваат пелени. Дизајн : бебе девојка падне облека, со класични бои, слатка и модерен стил. Вашата мала принцеза ќе изгледа повеќе симпатична и привлечна во овој бебе дуксер ромпер. Натпревар : Трендовски боди за девојчиња, одговара за оставање незаборавни фотографии. Одлично е да ја спарите оваа есенска ромперка за бебиња со лак за глава или станови на мери јапеејн за шармантен изглед. Повод : ромпер за новороденчиња, погоден за дома, болница, фотосесија, роденден, свадба, крштевање, празник, црква, ден на семејството, спиење, исто така подарок за туш за бебиња за идната мајка.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ламинат Кафе Маса, 48 Л 20 В, Секој
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ламинат Кафе Маса, 48 Л 20 В, Секој

Масичката за кафе има врвни престилки и квадратни аголни детали кои надополнуваат многу различни дизај

DEN 2719.84
Колекцијата Ступел Домашен Декор лулусимонстудио Розова И Сива Чувајте Го Убиј Го Типографија XXL Испружени Платно Ѕид Уметност,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Колекцијата Ступел Домашен Декор лулусимонстудио Розова И Сива Чувајте Го Убиј Го Типографија XXL Испружени Платно Ѕид Уметност,

Дајте си дневна инспирација Со Колекцијата За Украсување На Домот ступел Лулусимонстудио Чувајте Го Уб

DEN 223.84
Женски Пуловери Блуза Мода Печатење Круг Вратот Долг Ракав Маица Лабава Вклопуваат Полите Долга Верзија Обичните Туника Блузи
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Пуловери Блуза Мода Печатење Круг Вратот Долг Ракав Маица Лабава Вклопуваат Полите Долга Верзија Обичните Туника Блузи

Изработени од мек, растеглив и дишечки врвен материјал, ќе ви се допадне удобноста што ја добивате од ов�

DEN 0.33
Мали Крлежи Деца Лулка Коњ Во Магента, Класичен Затворен Отворено Дете Возење На Играчка-За Деца Момчиња Девојчиња Возраст Месеци
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мали Крлежи Деца Лулка Коњ Во Магента, Класичен Затворен Отворено Дете Возење На Играчка-За Деца Момчиња Девојчиња Возраст Месеци

Овој Мал Коњ За Лулање Магента Е еден среќен коњ кој сака да го лула вашето дете Тој е цврсто конструиран

DEN 254.08
Изненадување Мини Брендови
  • Ново
Оценка на клиентот:

Изненадување Мини Брендови

Соберете, складирајте и прикажете ги вашите омилени мини со Колекционерскиот Случај ЗУРУ 5 Изненадувач�

DEN 119.52