• Ново
Ekena Millwork 1 2 W 32 D 36 H Thorton Block Block Impoy Bracket, Douglas Fir

Ekena Millwork 1 2 W 32 D 36 H Thorton Block Block Impoy Bracket, Douglas Fir

Buyers rating:
DEN 2739.68

Износ

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црвен кедар или ела на Даглас. Рустични држачи за дрво, корбели, опашки од рафтер и изгледи ќе содржат уникатни бои, зрна, текстури, јазли, сапвуд со употреба на кој било производ од рустикалната колекција на Екена. Автентични детали и занаетчиство. Направено од најдобрите северноамерикански шуми. Совршен за внатрешна или надворешна употреба. Додадете архитектонски интерес и детали. Облечете ги лекарите, пергола, тремови и влезови.

Карактеристики

Производи во категоријата

Сквишмалоус 7.5 Џиџи Мачката
  • Ново
Оценка на клиентот:

Сквишмалоус 7.5 Џиџи Мачката

Сквишмаловите се слатки, гушкаат и подготвени да се приклучат на вашиот тим Изработени со супер мек мат�

DEN 2.33