• Ново
Харди Бегонија Бегонија Грандис растенија во садови од 3,5

Харди Бегонија Бегонија Грандис растенија во садови од 3,5

Buyers rating:
DEN 351.84

Износ

Препораките за зона се дадени во нашите списоци.Оваа бегонија има светло зелени лисја во форма на срце и висат кластери на деликатно миризливи розови или бели цвеќиња. Ова лесно може да предизвика оштетување, зашеметување или неуспехот да напредува. Нашиот познавач на персоналот ќе ги разгледа вашите проблеми и ќе обезбеди насоки и смена на проблеми, или еднократна замена доколку е потребно. Сосема е корисно засадено во кревети со пролетни светилки, бидејќи не се чини сè додека не избледат. Внимавајте и искористете ја вашата најдобра проценка пред да нарачате за време на невообичаено топло или ладно време (под 32 степени F, или повеќе од 95 F за целите на испорака), бидејќи овие крајности може да го остават вашето растение ранливо на оштетување. Среќно садење!. Светлина : Длабока сенка (помалку од 2 часа до директна сончева светлина) Делумна сенка (директна сончева светлина само дел од денот, 2-6 часа) Горди производи гарантираат !! Растенијата од дневната расадник се гарантираат дека ќе пристигнат здрави и зелени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фригидер Тајмер Копче
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фригидер Тајмер Копче

Фригидер 131859104 Копчето За Тајмер е дел за замена за вашата машина за перење Фригидер 131859104 Копче За Тајме

DEN 344.80
Мали Момчиња Девојки Удобни Чевли Животни Деца Чорапи Боси Аква Чевли Чорапи Нелизгачки Под Цртан Филм Шема Решетки Патики Чевли
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мали Момчиња Девојки Удобни Чевли Животни Деца Чорапи Боси Аква Чевли Чорапи Нелизгачки Под Цртан Филм Шема Решетки Патики Чевли

Пол : Унисекс Сезона : Лето Шема : Цртан Филм Повод : Дома,на отворено,плажа, во затворени простории Големи

DEN 1.33
Омикс-Ада 18032. Рог Контакт Черупка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Омикс-Ада 18032. Рог Контакт Черупка

Рог Контакт Черупка 19411949 Вилис Од ОмиксАдадиректна ое замена џип делови и додатоци изградени на оригин�

DEN 1888.48