• Ново
Без граници јуниори без ракави, исмејувачки врат на вратот

Без граници јуниори без ракави, исмејувачки врат на вратот

Buyers rating:
DEN 345.28

Износ

Останете трендовски со овој потсмев на вратот без граници. Одликувајќи се со плетено плетено и без ракави, може да биде одлично преодно парче кога климата се менува. Исклучиво на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : вграден. Деколте : исмејувачки врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Ништо. Ockебови : Ништо. Карактеристики : плетено плетено. Womenените без граници се потсмеваат на вратот на вратот.

Карактеристики

Производи во категоријата

Графички маици со афион, постави
  • Ново
Оценка на клиентот:

Графички маици со афион, постави

Двоен стил, една неверојатна цена! Преработете ја гардеробата на вашето мало девојче со овие тотално си�

DEN 1.67
Кајануо Плажа Сандали Сандали Дозвола За Жени Флип Флоп Жена Женски Гроздобер Одење Влечки Со Поддршка Лак Анти-Лизга Клин Пета
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кајануо Плажа Сандали Сандали Дозвола За Жени Флип Флоп Жена Женски Гроздобер Одење Влечки Со Поддршка Лак Анти-Лизга Клин Пета

Женски Гроздобер Влечки За Одење Со Поддршка За Лак Ортопедски Сандали Со Ортопедски Пети Против Лизга�

DEN 255.84