• Ново
Херитиџ клуб Омбре гепард Шеврон перница за тело

Херитиџ клуб Омбре гепард Шеврон перница за тело

Buyers rating:
DEN 479.84

Износ

Донесете пријатно чувство во вашиот дом со оваа перница за тело Омбре гепард. Совет за про : Одржувањето на асортиман на перници за фрлање на рака е најлесниот начин да му дадете на секој простор моментално освежување. Променете ги секоја сезона, месец, недела .. зависи од вас! Направено од трајни 100 проценти полиестерска ткаенина. Место чисто. Пополнување со полифил. Димензија : 20x48.

Карактеристики

Производи во категоријата