• Ново
Pemlowcases на гасеница поврзани во пријатна кревет за перница, секој

Pemlowcases на гасеница поврзани во пријатна кревет за перница, секој

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Додадете уникатен допир во вашата спална соба, дневна соба или игротека со перници за гасеници поврзани со пријатна кревет за перница. Тој е дизајниран да се склопи и да се потпреме на перничето седиште или да легне низ подот. Овој кревет за перници DIY е идеален начин да уживате во филм, спиење или семејна игра ноќ. Опремено со пет одделни џебови со перници со стандардна големина, гасеницата целосно се одвлекува за лесна употреба. Особено е добро за децата. Овој кревет за перници за деца е направен од 100 проценти микрофибер за меко и удобно чувство. Машината може да се пее во ладна вода за лесна грижа и чистота. Достапно е по ваш избор на боја. Caterpillow : има 5 стандардни перници за перници 26 "x 100" Материјал : 100% микрофибермахин што може да се перат за миење на микрофибермахин, кои не се вклучени за лесен корисен кревет за деца да уживаат во филмови, спиење и семејни игри ноќевања и удобност да бидат преклопени или поставени низ опциите на подот : Браун, Зелена, црвена.

Карактеристики

Производи во категоријата