• Ново
Центрични Делови Тапан Сопирачка Тркало Цилиндар Одговара изберете: 1966-ШЕВРОЛЕТ НОВА, ОЛДСМОБИЛ КАТЛАС ВРХОВЕН

Центрични Делови Тапан Сопирачка Тркало Цилиндар Одговара изберете: 1966-ШЕВРОЛЕТ НОВА, ОЛДСМОБИЛ КАТЛАС ВРХОВЕН

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Овој Цилиндар За Тркала Со Центрични Делови е замена за директно вклопување што ги исполнува барањата ЗА ОЕ за да обезбеди највисоки квалитетни перформанси. Тој е дизајниран да ја транспортира течноста за сопирачките од линијата на сопирачките и да ја насочи во чевлите на сопирачките на барабанот. Вклучени се алуминиумски одлеаноци и месинг влошки, каде што е применливо, за да се обезбеди без истекување, сигурна работа. Овој цилиндар на сопирачката на барабанот не бара дополнителни модификации. Центричните Делови носат широк спектар на производи, како што се комплети за дебеломер, клипови за дебеломер, црева и чевли за сопирачки, влошки за сопирачки, склопови на главини, заптивки за масло и многу повеќе (секој се продава одделно). Центрични Делови Тркало Цилиндар : замена дел исполнува ое спецификации. Произведен за цилиндар на тркалото на предната десна барабанска сопирачка. Притисок-тестиран за издржливост за да испорача оптимални перформанси. Вклучува заптивки за чаши, чизми за прашина и клипови. Број на модел : 134.62024. Одговара Изберете : 1966-1967 ШЕВРОЛЕТ НОВА 1967 ОЛДСМОБИЛ КОТЛАС ВРХОВЕН 1966-1967 ОЛДСМОБИЛ КАТЛАС 1966 БУИК СКАЈЛАРК 1966 БЈУИК СПЕЦИЈАЛНИ 1966 ОЛДСМОБИЛ ЏЕТСТАР 1966-1967 ОЛДСМОБИЛ КОТЛАС ВИСТА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Дуксер Жени Паѓаат Мода Печатење Џеб Со Долги Ракави Секојдневна Пуловер Кошула Блуза Женски Кошули И Блуза Божиќни Пижами
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Дуксер Жени Паѓаат Мода Печатење Џеб Со Долги Ракави Секојдневна Пуловер Кошула Блуза Женски Кошули И Блуза Божиќни Пижами

Големина : ХХГолема Биста : 115см / 45 Бренд Име : Kuhxz.28 "Должина : 74см / 29 ❀Божиќни Врвови за Жени Големина : ХГ�

DEN 255.84
Пајл Женски Дуксери Тренерки Со Долги Ракави Комплет Еластични Облеки За Половината Лабаво Вклопување Дуксер За Трчање И Панталони
  • Ново
Оценка на клиентот:

Пајл Женски Дуксери Тренерки Со Долги Ракави Комплет Еластични Облеки За Половината Лабаво Вклопување Дуксер За Трчање И Панталони

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Спортски Дуксер, Женски Џогер Сет, Тренерки, 2 Парче Облека Тип На Ше

DEN 441.44