• Ново
Жените Облекуваат Блузи И Блузи Жени Гроздобер Печатење О Вратот Цветни Копче Кошула Кратки Ракави Врвот Блуза Плус Големина Блузи за Жени 4x

Жените Облекуваат Блузи И Блузи Жени Гроздобер Печатење О Вратот Цветни Копче Кошула Кратки Ракави Врвот Блуза Плус Големина

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Пол : Жени. Материјал : памук и лен. Декорација : Никој. Должина на ракавот : Краток ракав. Должина : редовно. Стил : Секојдневен,моден. Повод : Секојдневно, Секојдневно. И миењето раце и машинското перење е ВО РЕД. Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Врвови. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Големина шема : . Големина : М ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10-10 ЕУ : 36-36 САД : 6-6 Биста : 105см/41.34" Рамо : 41см/16.14" Ракав : 24см/9.45" Должина : 67см/26.38"Големина : Л ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12-12 ЕУ : 38-38 САД : 8-8 Биста : 110см/43.31" Рамо : 42см/16.54" РАКАВ : 25 CM/9.84" должина : 68cm/26.77"големина : xl Велика Британија : 14-14 еу : 40-40 Сад : 10-10 биста : 115cm/45.28" рамо : 43cm/16.93" РАКАВ : 26 CM/10.24" Должина : 69cm/27.17"големина : Xxl велика британија : 16-16 ЕУ : 42-42 САД : 12-12 биста : 120см/47,24" рамо : 44см/17,32" ракав : 27см/10,63" должина : 70см/27,56"големина : хххл ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18-18 ЕУ : 44-44 САД : 14-14 биста : 125см/49,21" рамо : 45см/17.72" РАКАВ : 28СМ/11.02" должина : 71см/27.95"големина : ххххл велика британија : 20-20 еу : 46-46 сад : 16-16 биста : 130см/51.18" Рамо : 46СМ/18.11" РАКАВ : 29СМ/11.42" должина : 72см/28.35"големина : ххххххл ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22-22 ЕУ : 48-48 сад : 18-18 биста : 135см/53.15" рамо : 47см/18.50" ракав : 30см/11.81" должина : 73см/28.74" ИЗРАБОТЕНА е ОД МАТЕРИЈАЛИ,ТКАЕНИНАТА е МНОГУ УДОБНА ,ДОВОЛНО ИЗДРЖЛИВА за Вашето Секојдневно носење. Дизајнот Ве Прави Повеќе И Привлечни. Повод : Отворено,Плажа,Лето,Забава,Запознавање,Дневна Рекреација,Дома. Како И Новата Љубов, Изјавата На Љубовта!. Многу Кул За Носење,.

Карактеристики

Производи во категоријата

Летен Заштеди Дозвола
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летен Заштеди Дозвола

женска облека смешни маици преголеми маици блузи за жени готска облека графички маици облека за жени об

DEN 287.84
Дуксер За Жени Дозвола
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дуксер За Жени Дозвола

Карактеристики : 1 Обични Врвови,цврст,Секојдневен Дуксер,печатење Полка,Дуксер,Моден Дуксер,Долг Ракав

DEN 255.84
Јубатуо Женски Кардиган Женска Кошула Блуза Надворешна Облека Печатење Ракав Со Половина Должина Секојдневен Празник Основни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јубатуо Женски Кардиган Женска Кошула Блуза Надворешна Облека Печатење Ракав Со Половина Должина Секојдневен Празник Основни

Дами Лабава Секојдневна Печатена Кошула Од Чипка Со Чипка Од Пет Четвртини Кардиган Врвни Розови Карак�

DEN 431.84
Гаекув Пеплум Блузи За Жени Блузи Маици Со Кратки Ракави Маици Со Редовно Вклопување Маици Со Пуловер Цврсти Блузи Против Блузи
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гаекув Пеплум Блузи За Жени Блузи Маици Со Кратки Ракави Маици Со Редовно Вклопување Маици Со Пуловер Цврсти Блузи Против Блузи

Гаекув Пеплум Блузи За Жени ВозбудаНатпревар Our Нашите врвови од пеплум се дизајнирани да бидат лесни з�

DEN 305.44
Плоштад Вратот Цветни Печати Женски Врвови Кратки Ракави Пеплум Кошули Градиент Слободно Време Блуза Пејсли Печатени Туники
  • Ново
Оценка на клиентот:

Плоштад Вратот Цветни Печати Женски Врвови Кратки Ракави Пеплум Кошули Градиент Слободно Време Блуза Пејсли Печатени Туники

Добредојдовте Во Продавницата РКЗДСР (◕ ᴗ◕✿)Ви Посакувам пријатно шопинг искуство ВО РКЗДСР online 24 час

DEN 273.44
Женски Ленени Врвови Памучна Мешавина Врат На Екипажот Летни Врвови Со Кратки Ракави Основни Маици За Туника Секојдневни Удобни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Ленени Врвови Памучна Мешавина Врат На Екипажот Летни Врвови Со Кратки Ракави Основни Маици За Туника Секојдневни Удобни

53"Клучни Зборови : лен кошули за жените,лен блузи, за жени,женска лен блузи,за жени лен кошула,лабава кошу

DEN 303.84
Усмикси Неделни Зделки Зимски Маици За Жени Женски Врвови Заштита На Океанската Мода Лабави Лесни Пуловер Блузи Со Пуловер На
  • Ново
Оценка на клиентот:

Усмикси Неделни Зделки Зимски Маици За Жени Женски Врвови Заштита На Океанската Мода Лабави Лесни Пуловер Блузи Со Пуловер На

дозвола под Продавница за Облека од 5 долари, Кликнете Овде Неделни Зделки За Зимски Маици За Жени Женск�

DEN 1.33
Topенски долги ракави на врвот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Topенски долги ракави на врвот

65% Полиестер 35% Рејон 1 : 1 Слаб Jerseyерси 160 G / M2 Упатство1#Свртете ја облеката однадвор, машина за миење лад�

DEN 319.84