• Ново
Зинус Добар Дизајн Победник Јустина 16 Метал Душек Фондација, Тесен Близнак

Зинус Добар Дизајн Победник Јустина 16 Метал Душек Фондација, Тесен Близнак

Buyers rating:
DEN 2544.00

Износ

Поддршка, цврста и лесна и за очите, оваа основа е вашето едно и направено решение за удобна поддршка на душекот. Одликувајќи се со издржлива челична рамка и ногарки од цврсто дрво, оваа пружина на стоечка кутија има едноставно склопување без завртки и доаѓа со сите делови и упатства потребни за брзо поставување. И оваа генијална основа е достапна во различни бои и големини, што значи дека можете да ја опремите секоја спална соба во куќата! Всушност, тоа е добитник на НАГРАДАТА ЗА ДОБАР ДИЗАЈН за 2019 година за неговиот неспоредлив дизајн на стоење, склопување без завртки, издржливост и компактна структура. Рамката го прави времето за спиење брзо, удобно и дефинитивно удобно. Зинус Добитник На Добар Дизајн Јустина 16" Фондација За Метален Душек, ДОБИТНИК НА НАГРАДАТА ЗА ДОБАР ДИЗАЈН "ТЕСЕН Близнак" - Доделена од Музејот За Архитектура и Дизајн Во Чикаго Атенеум во 2019 година за иновативен дизајн и монтажа. ЛЕСНО СКЛОПУВАЊЕ, КАПАК БЕЗ ПАТЕНТ-има склоп за брзо Прицврстување без завртки за практично и брзо поставување; куките и еластичните јамки го држат капакот на место; сите алатки, делови и упатства вклучени во една паметно испорачана кутија. НЕ Е ПОТРЕБНА ПРОЛЕТНА КУТИЈА-одморете ја мемориската пена, латекс или пролетен душек директно на врвот на оваа основа за одлична поддршка и продолжен век на траење на душекот. ПОВЕЌЕ БОИ и ГОЛЕМИНИ - понудени во низа бои и проширени големини за да одговараат на секоја големина на просторијата или внатрешноста на домот. Вклучена е петгодишна ограничена гаранција без грижи; душек продаден одделно. Погледнете го нашиот асортиман на производи Од Зинус.

Карактеристики

Производи во категоријата