• Ново
Спа Сензации Од Зинус 7 Метал Смарт Бо Пролет®, Фондација За Душеци, Кинг

Спа Сензации Од Зинус 7 Метал Смарт Бо Пролет®, Фондација За Душеци, Кинг

Buyers rating:
DEN 4608.00

Износ

Сакаме да мислиме на пружина во кутија како ' рбет за вашиот душек. Најдобриот вид треба да биде рамен, израмнет и изграден за да го одржува вашиот душек во форма на врвот; и тоа е токму Она Што Го прави Smart Box spring®! Со својата лесно склопена, сигурна челична конструкција, можете да бидете сигурни дека вашиот душек ќе седи убаво. Вклучен поли жакард покријте ги мешавините со остатокот од вашата спална соба и со различни дебелини за избор, можете да го изберете оној што ви треба за да ја прилагодите висината на креветот. Сите спакувани во компактна кутија за испорака со се што е вклучено! Сега тоа е мир на умот на кој можете да спиете. Спа Сензации Од Зинус 7" Метална Паметна Кутија Spring®, Фондација За Душеци, Кинг : ПОСЛЕДНАТА ПРУЖИНА НА КУТИЈАТА ШТО НЕКОГАШ ЌЕ ВИ ТРЕБА-за разлика од традиционалната пружина на кутијата, Smart Box spring® е изработена од цврст челик што се спојува за кратко време и е поддржана од Нашиот Zinus® Мир на Умот. ИЗДРЖЛИВО ДИЗАЈНИРАН-Издржлив челик се користи за изградба на внатрешната рамка на оваа основа; двојната големина поддржува максимален капацитет на тежина од 350 фунти, додека сите други големини можат да издржат до 700 фунти. СМИСЛЕНО СПАКУВАНИ - сите делови, алатки и упатства се спакувани во една компактна кутија што се испраќа директно до вашата врата. Само пролетна кутија, потребна е рамка за кревет или кревет на платформа за поддршка на оваа основа и се продава одделно.

Карактеристики

Производи во категоријата