• Ново
18 29 34 Природна Венге Дрво Тркалца Кујна Кошничка

18 29 34 Природна Венге Дрво Тркалца Кујна Кошничка

Buyers rating:
DEN 3199.84

Износ

Оваа прекрасна дрвена количка претставува сосема нов и софистициран начин за забава на гостинот. Исто така е многу функционален како складирање, поедноставен и разноврсен. За складирање, овој кујнски остров нуди доволно простор, вклучувајќи врата, фиока, држачи за шишиња, решетка за крпи и вграден блок за ножеви. Сега можете да им служи на гости во едноставен, удобен и стилски начин сите во исто време. Оваа прекрасна модерна изложба се истакнува со стилски венге финиш и природен дрвен врв. Совршено се совпаѓа со колибата, современите или дизајните на декор на плажа. Тоа е навистина задолжително за секој дом. Целосна димензија на нашиот производ : Големина На Фиока : топ 15 "x 11" x 4 "H, дното 15" x 11 "x 22" HSpice-Решетки Прегради : Топ 14" x 5 " x 5"H 5 " H, Средината 14" x 5" h 9"H, Дното 14" x 5" x 15"H 18" X 29" X 34" Природна Венге Дрво Тркалца Кујна Количка.

Карактеристики

Производи во категоријата