• Ново
Кросли Мебел Лендон Рекорд Складирање Библиотека

Кросли Мебел Лендон Рекорд Складирање Библиотека

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Изработена со модерен талент од средината на векот, Библиотеката За Складирање На Плочи Лендон ќе ги држи вашите омилени грамофони и винил во стил. Голем централен оддел одговара на вашиот ретро рекордер, а долниот оддел е со големина за да ги собере сите ваши омилени плочи. Секој оддел, вклучувајќи ја и горната полица за прикажување, има перфорирани дупки за управување со кабелот. Библиотеката вклучува и голема фиока за складирање на помали предмети. Комбинацијата на ретро шик и модерна функција ја прави Библиотеката За Складирање На Рекорди Лендон сон на винил ентузијаст. Модерен дизајн од средината на векот; завршница Од Желади; Вистински метален хардвер со античка златна завршница; Прилагодливи израмнувачи во нозете. Фиока за длабоко складирање; Две стационарни полици за складирање со капацитет на тежина од по 25 килограми; Долната полица може да собере приближно 75 албуми; Горната полица може да се користи и за складирање на записи ако библиотеката е обезбедена со вклучен хардвер против врвови. Заострени нозе; Три перфорирани дупки за управување со кабли; добро се комбинира со модерен, фарма и рустикален декор.

Карактеристики

Производи во категоријата