• Ново
Почетна Детали Боја Блок Суета Послужавник Во Мат Црна Боја

Почетна Детали Боја Блок Суета Послужавник Во Мат Црна Боја

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Додадете допир на елеганција во вашиот дом со фиоката за суета За Детали За Домот. Овој атрактивен дизајн има основа за блок во боја која совршено се вклопува на секоја комода или работна површина. Послужавникот може да се користи како заштеда на простор за вашите парфеми, накит и шминка или може да се користи како украсно парче што сте го барале! Димензии : 12.8 "х 6.65 " х 2.5". Боја Блок Дизајн. Добро за Козметика, Накит, Парфем И Додатоци. Декоративно парче за вашата бања, спална соба или дневна соба.

Карактеристики

Производи во категоријата

Комерцијални Вдлабнати Хром Соа
  • Ново
Оценка на клиентот:

Комерцијални Вдлабнати Хром Соа

Комерцијален Вдлабнат Држач За Сапун Од Хром, Вклучен Шаблон И Хардвер За Монтирање,Извадете Ги Претпос

DEN 0.33
Moen YB2286CH Chrome пешкир прстен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Moen YB2286CH Chrome пешкир прстен

"Како и најдобрите украсни состаноци, кујната И славините Од Брантфорд и барот / подготовката прават тра

DEN 2.33
Наутичко Сидро Бања Мат Темносина Гроздобер Океан Крајбрежна Плажа Едрилица Светилник Кормило Школка Морска Ѕвезда Корален Декор
  • Ново
Оценка на клиентот:

Наутичко Сидро Бања Мат Темносина Гроздобер Океан Крајбрежна Плажа Едрилица Светилник Кормило Школка Морска Ѕвезда Корален Декор

Со стилски и модерен дизајн кој беспрекорно се вклопува во секој декор за бања, нашата подлога за капење

DEN 399.84
Амерок Б Аронди 9 Пешкир Бар - Бронза
  • Ново
Оценка на клиентот:

Амерок Б Аронди 9 Пешкир Бар - Бронза

Амерок БХ26546 Карактеристики : Опфатени под ограничената доживотна гаранција На Амерокконструиран од ха

DEN 719.84