• Ново
Остава Егзотична Фантазија Хавајски Тропски Палми Остава Стилски Цветни Графички Уметнички Килими За Бања Сет Килим За Бања Контурна Подлога И Капак За Тоалет

Остава Егзотична Фантазија Хавајски Тропски Палми Остава Стилски Цветни Графички Уметнички Килими За Бања Сет Килим За Бања

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Материјал : 100% Фланелен Врв, Нелизгачка Подлога.Вклучен Е Комплет За Бања од 3 Парчиња : 1 х Подлога за Бања : 18х30 инчи/45х75 см, 1 х Контурна Подлога : 18х14 инчи/45х35 см, 1 х Капак На Капакот на Тоалетот : 18х14, 7 инчи/45х37, 5 см.Лесно за чистење, може директно да се измие со машина за перење или раце, а не да се фрли и избледи. Материјал : 100% Фланелен Врв, Нелизгачка Подлога. Вклучен Е Комплет За Бања од 3 Парчиња : 1 х Подлога за Бања : 18х30 инчи/45х75 см, 1 х Контурна Подлога : 18х14 инчи/45х35 см, 1 х Капак На Капакот на Тоалетот : 18х14, 7 инчи/45х37, 5 см. Лесно за чистење, може директно да се измие со машина за перење или раце, а не да се фрли и избледи.

Карактеристики

Производи во категоријата

Наутичко Сидро Бања Мат Темносина Гроздобер Океан Крајбрежна Плажа Едрилица Светилник Кормило Школка Морска Ѕвезда Корален Декор
  • Ново
Оценка на клиентот:

Наутичко Сидро Бања Мат Темносина Гроздобер Океан Крајбрежна Плажа Едрилица Светилник Кормило Школка Морска Ѕвезда Корален Декор

Со стилски и модерен дизајн кој беспрекорно се вклопува во секој декор за бања, нашата подлога за капење

DEN 399.84