• Ново
Кираграс Сиднеј Пол полица за пошта, куки

Кираграс Сиднеј Пол полица за пошта, куки

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Организирајте го вашиот живот со оваа полица за решетки! Одликувајќи се со 3 метални куки, 2 слотови за пошта и 1 интегрирана полица за прикажување; Идеално е за организација за влез и е совршен за клучеви, додатоци, пошта и прикажување на вашите омилени мали декоративни предмети. Полката на Провиденс Сиднеј мери 24 "x 4.25 " x 6 "и држи до 10 bs по ниво. Оваа лесна

Карактеристики

Производи во категоријата

Bottega Veneta Core Round Courne Sungess
  • Ново
Оценка на клиентот:

Bottega Veneta Core Round Courne Sungess

Стил : Тркалезна Големина : 4923140мм (око мост мост) Боја на рамката : желка Боја на леќи : Црн рамка Матери

DEN 3.00