• Ново
Без граници на основно тексас здолниште на јуниори со странично допирање

Без граници на основно тексас здолниште на јуниори со странично допирање

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

Без граници помладото здолниште со тексас со странична лента е здолниште со мидрици со мала форма на А-линија. Карактеристиките вклучуваат тенок вклопување, супер мека ткаенина и спуштено дно на полите. Страничното допирање е главен тренд и е изработено од плетена измислица. Нашиот модел е 5’9 ”и носи големина 3. Карактеристиките вклучуваат функционални џебови за монети и грб. За да го задржите ова тексас здолниште во најдобра состојба, ве молиме машинско миење ладно со како бои, само белило што не е хлор кога е потребно? и се сува суво на ниско ниво.

Карактеристики

Производи во категоријата

Елкај Кварц Класик 33 22 10
  • Ново
Оценка на клиентот:

Елкај Кварц Класик 33 22 10

Елкај Кварц Класик 33 "х 22" х 10", Офсет 60 / 40 Мијалник Со Двојна Чинија Со Аква Поделба, Грејстон Карактерист

DEN 3.00
Дримгирл Зоот Костум Немири
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дримгирл Зоот Костум Немири

Прифатете Го Стилот На Рикање : Влезете во светот на брзи автомобили, затемнети простории и шефски став �

DEN 2.00
Хартиена Кеса-Крафт Хартија -
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хартиена Кеса-Крафт Хартија -

Претставете ги овие мали торби за подароци Крафт на гостите што се разделуваат Овие хартиени кеси од 3,25

DEN 295.84