• Ново
Хартија И Плик Бр. Пластични Пликови, 10, Сина, Копче Стринг, 12 Пакет

Хартија И Плик Бр. Пластични Пликови, 10, Сина, Копче Стринг, 12 Пакет

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Џем Хартија И Плик Сино #10 Пластични Деловни Пликови Со Затворачи за Врзување Копчиња и Жици се одлични за организирање, складирање и заштита на вашите писма, сметки, чекови, банкарски лизгања и многу повеќе! Секој плик е направен ако цврстата пластика има директно отворање на размавта и две копчиња, затворање на вратоврската со жици. Секој од нив е со големина од 5,25 х 10ин (околу 5 х 10 инчи). Користете ги во канцеларија за да ги следите деловните набавки или дома за чување писма или сметки. Користете ги на тревник или печете продажба за чување готовина! Издржливата смиреност и светло сината боја на овие пликови ќе ви помогнат безбедно да ги чувате вашите документи додека ги истакнувате! Заштитете ги сите ваши помали важни документи со овој пакет од 12. Големина : 5,25 во х 10во Боја : Сина Количина : 12 Боја : Сина. Големина : #10 (5,25 х 10 инчи). Количина : 12 Пликови по Пакување. Брошура #10 пликовите се најдобриот начин да ги организирате вашите важни трудови, белешки, проекти, презентации, писма и форми дома, канцеларија, училиште или во движење. Направено од мазна проѕирна пластика. Отпорен на гребење, вода и солзи.

Карактеристики

Производи во категоријата

А Пликови, 1 8, Бургундија, 50 Пакет
  • Ново
Оценка на клиентот:

А Пликови, 1 8, Бургундија, 50 Пакет

Јамем Хартија® Бургундија А8 Пликови За Покани измерете 5 1 / 2 х 8 1 / 8 инчи и се направени од 28 килограми, ма

DEN 0.33
А Коверти, 1 4, Сина, 250 Пакет
  • Ново
Оценка на клиентот:

А Коверти, 1 4, Сина, 250 Пакет

Џем Хартија Брит Хуе Блу Рециклирани Пликови За Покани А7 со големина од 5,25 х 7,25 инчи, што ги прави идеалн

DEN 1.00
Хартија 4бар А Покана Коверти, 5 8 1 8
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хартија 4бар А Покана Коверти, 5 8 1 8

Џем Хартија Бела Брошура 4бар А1 Пликовите доаѓаат во различни стилови! Овие пликови се стилски разновид

DEN 111.84
А Коверти, 1 4, Морето Сина, 1000 Картон
  • Ново
Оценка на клиентот:

А Коверти, 1 4, Морето Сина, 1000 Картон

Џем Хартија Брит Хуе Рециклираните Пликови се одличен производ ако барате да додадете некоја боја на ва

DEN 3.33
А Пликови, 5, 5х8, 1, Портокал, 250 Пакет
  • Ново
Оценка на клиентот:

А Пликови, 5, 5х8, 1, Портокал, 250 Пакет

Џем Хартија Брит Нијанса Портокаловите пликови се достапни во над 20 големини! Изберете ја големината шт

DEN 127.84
Каталог Пликови, Бебе Сина, 25 Пакет
  • Ново
Оценка на клиентот:

Каталог Пликови, Бебе Сина, 25 Пакет

Џем Хартија оригинални Коверти Со Отворен Крај Во Боја Се одлична алтернатива во споредба со истите ста

DEN 159.84