• Ново
А Пликови, 1 8, Бургундија, 50 Пакет

А Пликови, 1 8, Бургундија, 50 Пакет

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Јамем Хартија® Бургундија А8 Пликови За Покани измерете 5 1/2 х 8 1/8 инчи и се направени од 28 килограми, малку текстура хартија. Овој пакет содржи вкупно 50 пликови. Секој од нив има широк директен размавта и сигурно затворање на непцата. Овие пликови во стилот на брошури се совршени за стандардни и малку поголеми покани и честитки и се идеални за картички со Големина А8. Користете ги за да ја испратите претстојната група покани за венчавки, гала покани, покани за забави, празнични картички или кој било друг вид поштенски пратки! Прекрасната, елегантна, бордо боја на овие пликови сигурно ќе ги забележи и ќе остави одличен впечаток. Големина : 5 1/2ин х 8 1/8ин Боја : Бургундска Количина : 50 Боја : Бургундска. Големина : А8 (5,5 х 8,125 инчи). Количина : 50 пликови по пакување. Карактеристики на пликот : директно затворање на непцата, висококвалитетна мазна завршна хартија.

Карактеристики

Производи во категоријата

Хартија 4бар А Покана Коверти, 5 8 1 8
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хартија 4бар А Покана Коверти, 5 8 1 8

Џем Хартија Бела Брошура 4бар А1 Пликовите доаѓаат во различни стилови! Овие пликови се стилски разновид

DEN 111.84
Брошура Коверти, Маслиново, 25 Пакет
  • Ново
Оценка на клиентот:

Брошура Коверти, Маслиново, 25 Пакет

Пликовите Со Брошури Од Џем Хартија® Маслиново 6 х 9 се изработени од висококвалитетна хартија од 28 кило�

DEN 1.33