• Ново
Женски Врвови Модни Жени Топла Фау Палто Јакна Зимска Цврста Долга Ракава Качулка Надворешна Облека

Женски Врвови Модни Жени Топла Фау Палто Јакна Зимска Цврста Долга Ракава Качулка Надворешна Облека

Buyers rating:
DEN 1177.12

Износ

Аохаслиј Женски Врвови Модни Жени Топла Јакна Од Вештачко Палто Зимска Цврста Долга Качулка Со Качулкакарактеристики : Карактеристики : Отворен преден дел, Долг Ракав,Течен,Лабаво вклопување, Секојдневна Облека, Цврст, Капут, Полиестерматеријал : Полиестер.Чиста, воздушеста и лесна отворена предна плажа во бохо стил покрива со удобно и .Стил : Совршен Како улична облека, облека на плажа, носење одморалишта, секојдневно кимоно, покривање на костими за капење на плажа, модна шифон блуза, Покриен Врв, Тенок Капут За Пролет, Лето, итн. Разновидна главна гардероба и за топли денови надвор и за ладно климатизација внатрешни места Прилика : Запознавање, Забава, Свадба, за работа,излегување,Секојдневно носење,Забава,Плажа,Костими За Капење,улична облека, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Зима.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Миење Раце. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Винтергендер : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер Тип : Цврста Јака : Нестил : Лежерна,Модна Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долги Ракави Како Да се мие : Ладно Миење На Рацете,Закачување Или Сушење На Линијата што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Капут ☆ономија и тродимензионално сечење : Тенок фит има модерен крој што го гушка телото додека сеуште заминува простор За Движење.Можете лесно да ја покажете вашата шармантна фигура Во Форма На С во оваа студена зима.Дамите долги паркови зимски палта ќе ве направат многу пошармантни и елегантни.Јакната е многу подуена и мека,полнењето беше рамномерно распоредено за лесно пакување. ●СОВРШЕН за : Женските јакни се совршени за пешачење, патување, кампување, парк, на отворено, работа итн. Модниот и трендовски женски зимски капут може да се совпадне со сите видови фармерки, хеланки и панталони. СТИЛСКИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Палто Со Долги Ракави За Жени/Карирана Јакна За Жени/Јакни Со Копчиња За Жени/Зимски Палта За Жени 2023/Фланелни Кошули Со Јака За Ревер За Жени/Надворешна Облека Со Блок Во Боја За Жени/Секојдневни Јакни Со Џебови/Долгatов Капут За Жени/Тартан Јакни за Жени. ●ЗИМАТА Е ПОДОБРА : ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност. ВАХ ПРЕПОРАЧАНО : Со Ладна Вода/Не Избелувајте/Закачувајте Или Исушете/Мијте Со слични бои, што ќе ја зголеми издржливоста на вашата облека.

Карактеристики

Производи во категоријата

Јакна за одред на Hocус Покус
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јакна за одред на Hocус Покус

Тоа е само еден куп хокус покус! Стилизирајте ја облеката на денот со овој кул, пријатна слој Оваа хокус �

DEN 2.67
Тосми Женски Кардиган Женски Модни Дами Почва В-Вратот Кардиган Долг Ракав Палто Џебови Надворешна Облека Јакна Кардигани За
  • Ново
Оценка на клиентот:

Тосми Женски Кардиган Женски Модни Дами Почва В-Вратот Кардиган Долг Ракав Палто Џебови Надворешна Облека Јакна Кардигани За

Големина : S Биста : 91cm / 35.83" ракав : 56cm / 22.05" Должина : 72cm / 28.35" Големина : M Биста : 96cm / 37.80" Ракав : 57cm / 22.44" Долж�

DEN 1.67