• Ново
Уникатни поговори за зимски карирани карирани карирани карирани карирани шал

Уникатни поговори за зимски карирани карирани карирани карирани карирани шал

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Овој кариран палто се врти од мека ткаенина во црно -бели карирани обрасци, додавајќи класичен допир на вашиот изглед. Одликувајќи се со шал јака со појас, дизајнот на обвивката и ременот позајмува елегантно и стилско чувство. Мерење (во инчи) големина - ГИРТ за градите - Ширина на рамото- - Вкупна должина - 35 7/8 14 1/2 - 32 7/8s - 37 3/4 15 - - 33 1/4m 39 3/4 - -15 1/2 - 33 5/8 L 42 7/8 16 1/8 - 34 XL 46 1/8 16 7/8 - 34 1/2 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени за зимски карирани карирани карирани карирани карирани шал, проверка на обвивка 100% полиестер. Увезени. Странични џебови. Јака од шал. Долги ракави. Завиткајте го зимскиот палто. Суво чистење, ниско железо.

Карактеристики

Производи во категоријата

Womenикмарн Женски Обичен Капут Со Качулка, Џебови За Печатење Пеперутки Патент Street Пролет Улица Палто Со Долги Ракави, С-М-Л-ХЛ-ХХЛ
  • Ново
Оценка на клиентот:

Womenикмарн Женски Обичен Капут Со Качулка, Џебови За Печатење Пеперутки Патент Street Пролет Улица Палто Со Долги Ракави, С-М-Л-ХЛ-ХХЛ

Женски Капут Со Качулка, Џебови За Печатење Пеперутки Со Долги Ракави Патент Cas Пролет Улица Секојдневе�

DEN 1039.84
зимски палта за Жени Нови Секојдневни Дами Со Долги Ракави Цврсти Палта Задебелен Џемпер Кардиган Џемпер Со Качулка Голем Капут
  • Ново
Оценка на клиентот:

зимски палта за Жени Нови Секојдневни Дами Со Долги Ракави Цврсти Палта Задебелен Џемпер Кардиган Џемпер Со Качулка Голем Капут

Големина : Л Големина НА САД : 8 UKSize : 12 Големина НА ЕУ : 38 Биста : 106cm / 41.88" Должина : 90cm / 35.08" Рамо : 50cm / 19.07 " Рак

DEN 2.33
Женска товарна јакна од товарот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женска товарна јакна од товарот

Нов пресврт на главниот плакар кој никогаш нема да излезе од стил Возачите од страна на Leенската женска

DEN 0.67
Женски крзно и фау крзнени јакни и палта Женски Долги Џемпери Од Кардиган Со Качулка Плетени Преголеми Џемпери Удобни костуми
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски крзно и фау крзнени јакни и палта Женски Долги Џемпери Од Кардиган Со Качулка Плетени Преголеми Џемпери Удобни костуми

09" поштенски дуксери плус големина блузи за женски фустани боди со долги ракави за жени плус големина бл

DEN 956.64
Женски Секојдневен Дневен Лесен Патент Обичен Цветен Принт Стојат Јака Кратка Спортска Надворешна Облека Патент Врвови Јакна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Секојдневен Дневен Лесен Патент Обичен Цветен Принт Стојат Јака Кратка Спортска Надворешна Облека Патент Врвови Јакна

Големина : С ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 САД : 4 Биста : 102см / 40.16" Рамо : 44см / 17.32" Ракав : 60см / 23.62" Должина : 64см /

DEN 1.33
Подароци за дозвола За Жени Јохомеенс Мода Обичен Принт Со Долги ракави За Ноќта На Вештерките Со Средна Должина Кардиган Копче
  • Ново
Оценка на клиентот:

Подароци за дозвола За Жени Јохомеенс Мода Обичен Принт Со Долги ракави За Ноќта На Вештерките Со Средна Должина Кардиган Копче

Подароци за дозвола За Жени Јохомеенс Мода Обичен Принт Со Долги ракави Ноќта На Вештерките Со Средна Д�

DEN 399.84
Тосми Женски Кардиган Женски Модни Дами Почва В-Вратот Кардиган Долг Ракав Палто Џебови Надворешна Облека Јакна Кардигани За
  • Ново
Оценка на клиентот:

Тосми Женски Кардиган Женски Модни Дами Почва В-Вратот Кардиган Долг Ракав Палто Џебови Надворешна Облека Јакна Кардигани За

Големина : S Биста : 91cm / 35.83" ракав : 56cm / 22.05" Должина : 72cm / 28.35" Големина : M Биста : 96cm / 37.80" Ракав : 57cm / 22.44" Долж�

DEN 1.67