• Ново
Коко на дизни Пиксар: Музика Од Оригиналниот Саундтрак На Филм

Коко на дизни Пиксар: Музика Од Оригиналниот Саундтрак На Филм

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

(Лесна Песна За Пијано). Еве 7 песни распоредени за лесно пијано со стихови од 3д анимираниот филм Од Дизни/Пиксар од 2017 година, по приказната за момчето по име Мигел, поврзано со 100-годишна мистерија, вклучувајќи ја и песната со потпис "Запомни ме" од кристен Андерсон-лопез оригинални песни "Сите Ја Знаат Хуанита," "Горд Коразон," "Он Поко Локо" и "Светот е ми фамилија" од жермен франко и многу повеќе. Исто така, вклучува осум страници на целосна боја уметност од филмот. Дизни/пиксарс Коко : Музика Од Оригиналниот Саундтрак На Филм.

Карактеристики

Производи во категоријата

Книгата На Акорд Укулеле
  • Ново
Оценка на клиентот:

Книгата На Акорд Укулеле

(Укулеле) Ако знаете три акорди, ќе може да игра овие 50 големи хитови! Песните вклучуваат : Лошо Изгревање

DEN 0.67