• Ново
Комплет Држачи За Чаши Автомобилски Подлоги

Комплет Држачи За Чаши Автомобилски Подлоги

Buyers rating:
DEN 251.84

Износ

Шарени Апсорбирачки Подлоги За Автомобили Од Песочник. Комплет од 2 со овој дизајн. Двата подлоги имаат дијаметар од 2 1/2 инчи и се високи нешто повеќе од 1/4 инчи. Исечокот е вклучен во подлогата за да може лесно да се отстрани од држачот за чаши во возилото. Направете изјава во вашето возило за вашата личност и спречете ја водата да направи голем хаос кога вашиот пијалок ќе почне да се топи. Погрижете се да го земете пијалокот со вас кога ќе го напуштите возилото и ќе го напуштите подметачот! Комплет од 2 со овој дизајн.

Карактеристики

Производи во категоријата

Валентин; Е Перат Подлоги За Трпезариска Маса Во собата на 6, Среќен Норина Црвениот Цвет Камион На Дрвени Жито Не-Лизга Топлина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Валентин; Е Перат Подлоги За Трпезариска Маса Во собата на 6, Среќен Норина Црвениот Цвет Камион На Дрвени Жито Не-Лизга Топлина

Материјал : полиестерски влакна Големина : 12 " х 18" Бренд : Норина Повод : внатрешен и надворешен, подароци,

DEN 2.00
Dainzusyful Кујнски Гаџети Кујнски Декор Памучна Изолација Мат Оброк Мат Ткаени Анти Попарени Маса Мат Сад Мат Нордиски Едноставен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Dainzusyful Кујнски Гаџети Кујнски Декор Памучна Изолација Мат Оброк Мат Ткаени Анти Попарени Маса Мат Сад Мат Нордиски Едноставен

Нашиот памучен ткаен држач за жариште и е погоден за фестивали, родендени или загревање на куќата, Денот

DEN 302.24
Среќен Божиќ Тема Сет На Подлога За Пијалоци, Абсорбента Керамички Камени Подлоги За Чаши Со Плута Основа За Домашна Кујна Соба
  • Ново
Оценка на клиентот:

Среќен Божиќ Тема Сет На Подлога За Пијалоци, Абсорбента Керамички Камени Подлоги За Чаши Со Плута Основа За Домашна Кујна Соба

Апсорбирачки керамички Подлогигорниот слој на Подлогата е апсорбирачка керамика, брзо ги апсорбира да�

DEN 1.67
Денот на независноста Гноми Земја На Слободен И Храбар Сет На Тркалезна Подлога За Пијалоци, Абсорбента Керамички Камени Подлоги
  • Ново
Оценка на клиентот:

Денот на независноста Гноми Земја На Слободен И Храбар Сет На Тркалезна Подлога За Пијалоци, Абсорбента Керамички Камени Подлоги

Апсорбирачки керамички Подлогигорниот слој на Подлогата е апсорбирачка керамика, брзо ги апсорбира да�

DEN 0.67
Фудбал Е Сет На Подлога За Пијалоци, Абсорбента Керамички Камени Подлоги За Чаши Со Подлога Од Плута За Домашна Кујна Соба Кафе
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фудбал Е Сет На Подлога За Пијалоци, Абсорбента Керамички Камени Подлоги За Чаши Со Подлога Од Плута За Домашна Кујна Соба Кафе

Апсорбирачки керамички Подлогигорниот слој на Подлогата е апсорбирачка керамика, брзо ги апсорбира да�

DEN 1.33
Плакети, Отпорни На Топлина Отпорни На Дамки Ткаени Пвц Изолациски Плочи, Издржливи Елегантни Душеци За Трпезарија За Јадење-Зајдисонце
  • Ново
Оценка на клиентот:

Плакети, Отпорни На Топлина Отпорни На Дамки Ткаени Пвц Изолациски Плочи, Издржливи Елегантни Душеци За Трпезарија За Јадење-Зајдисонце

Пвц Ткаениот Подлога е задолжителен за вашата трпезариска маса Изработен од 70% Поливинил хлорид и 30% пол

DEN 255.84