• Ново
Валентин; Е Перат Подлоги За Трпезариска Маса Во собата на 6, Среќен Норина Црвениот Цвет Камион На Дрвени Жито Не-Лизга Топлина Отпорни Кујна Маса Душеци Фарма Куќа

Валентин; Е Перат Подлоги За Трпезариска Маса Во собата на 6, Среќен Норина Црвениот Цвет Камион На Дрвени Жито Не-Лизга Топлина

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Материјал : полиестерски влакна. Големина : 12 " х 18". Бренд : Норина. Повод : внатрешен и надворешен, подароци, пријатели, дом, кујна. Форма : Материјал За Правоаголник : Подлога за Маса што Се Пере изработена од луксузна винил ткаена ленена текстура,еднократно,еколошка,не избледена и долготрајна. Добра Заштита : Заштитете ја вашата маса од гребнатини и дамки,Отпорна на Топлина,Отпорна на Дамки,Не Се Лизга. Вклучен пакет : Комплет од 6 1 подлога со димензии 18" х 12", совршен за трпезариска маса,кујнска маса,семејна секојдневна употреба,масичка за фарма,дрвена маса,хотел,деловна канцеларија, пикник. Светла и Живописна Шема : Модерните извонредни подлоги се многу погодни за украсување со чаршав,тркач на маса за секоја важна пригода,како што се семејно собирање,Божиќ,свадба,Денот на Вљубените, Ноќта на Вештерките,затоплување на куќата. Лесно Чистење : Измијте со мек сунѓер или влажна крпа и вода со сапуница, исушете ја рамно или исушете ја на воздух.

Карактеристики

Производи во категоријата

Среќен Божиќ Тема Сет На Подлога За Пијалоци, Абсорбента Керамички Камени Подлоги За Чаши Со Плута Основа За Домашна Кујна Соба
  • Ново
Оценка на клиентот:

Среќен Божиќ Тема Сет На Подлога За Пијалоци, Абсорбента Керамички Камени Подлоги За Чаши Со Плута Основа За Домашна Кујна Соба

Апсорбирачки керамички Подлогигорниот слој на Подлогата е апсорбирачка керамика, брзо ги апсорбира да�

DEN 1.67
Плакети, Отпорни На Топлина Отпорни На Дамки Ткаени Пвц Изолациски Плочи, Издржливи Елегантни Душеци За Трпезарија За Јадење-Зајдисонце
  • Ново
Оценка на клиентот:

Плакети, Отпорни На Топлина Отпорни На Дамки Ткаени Пвц Изолациски Плочи, Издржливи Елегантни Душеци За Трпезарија За Јадење-Зајдисонце

Пвц Ткаениот Подлога е задолжителен за вашата трпезариска маса Изработен од 70% Поливинил хлорид и 30% пол

DEN 255.84
Денот на независноста Гноми Земја На Слободен И Храбар Сет На Тркалезна Подлога За Пијалоци, Абсорбента Керамички Камени Подлоги
  • Ново
Оценка на клиентот:

Денот на независноста Гноми Земја На Слободен И Храбар Сет На Тркалезна Подлога За Пијалоци, Абсорбента Керамички Камени Подлоги

Апсорбирачки керамички Подлогигорниот слој на Подлогата е апсорбирачка керамика, брзо ги апсорбира да�

DEN 0.67
Америка Падне Плакети Во собата на 4, Денот На Благодарноста Тиква Камион Отпорни На Топлина Послужавник Душеци За Трпезариска
  • Ново
Оценка на клиентот:

Америка Падне Плакети Во собата на 4, Денот На Благодарноста Тиква Камион Отпорни На Топлина Послужавник Душеци За Трпезариска

Америка Падне Подлоги Во собата на 4, Денот На Благодарноста Тиква Камион Топлина Отпорни На Послужавни�

DEN 160.00