• Ново
Зак Се Справи Со Спектро-Лесна Лента

Зак Се Справи Со Спектро-Лесна Лента

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Исечете Рефлектирачки Материјал За Употреба на Мамки или Која Било Друга Опрема за Риболов што Може Да направи Со Дополнителен "Блиц". Зак Се Справи Со Спектро-Лесна Лента : Направена имајќи ја предвид прецизноста и квалитетот. Изграден да трае. Дизајниран да ги задоволи вашите специфични потреби.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ад 3-Д Меки Обликувани Очи
 • Ново
Оценка на клиентот:

Ад 3-Д Меки Обликувани Очи

Овие Три Бои 3Д Меки Обликувани Очи се достапни Во Четири од нашите најпродавани комбинации на бои и осу�

DEN 2.67
LiveTarget Мами Жаба Шупливо Тело
 • Ново
Оценка на клиентот:

LiveTarget Мами Жаба Шупливо Тело

Сите атрибути за фаќање риби од голема дивеч како Што се Бас Од Голема Уста и Северна Штука : анатомија, д

DEN 1.67
Мацуо Нано Миноу, 2-1 4
 • Ново
Оценка на клиентот:

Мацуо Нано Миноу, 2-1 4

Нано Миноу има живописни 3Д очи, високо рефлектирачка завршница на призмата и квалитетни црни Хромирани

DEN 0.33
Биоспаун Плазматаил
 • Ново
Оценка на клиентот:

Биоспаун Плазматаил

Можете да го рибите црвот Биоспаун Плазматаил на повеќе начини, но тој првенствено беше дизајниран за ф�

DEN 276.80
Мацуо МЗЦФНВ2-Крак Жаба 2 Блекфрог
 • Ново
Оценка на клиентот:

Мацуо МЗЦФНВ2-Крак Жаба 2 Блекфрог

Карактеристиките На Жабата Кракер вклучуваат уникатна уста со чаши за подобро дејство на пукање, прима�

DEN 351.20
Зум З-Цроу Црна Светлина 6пк
 • Ново
Оценка на клиентот:

Зум З-Цроу Црна Светлина 6пк

ЗКрау зема издолжено тело со ребра свртени напред и додава џебови за куки горе и долу, како и треперење к

DEN 208.64
Мирисна Желе Оз Тегла
 • Ново
Оценка на клиентот:

Мирисна Желе Оз Тегла

Веднаш штом ќе отворите тегла, знаете дека рибите не можат а да не ги мирисаат овие работи Миризливиот М�

DEN 0.67
- Линија 2.5 Изгрејсонце Лигњи, 8пк
 • Ново
Оценка на клиентот:

- Линија 2.5 Изгрејсонце Лигњи, 8пк

Лигњите За Изгрејсонце од 2,5 инчи доаѓаат осум парчиња по пакување и вклучуваат 10 бои, ТИЕ се подобрени С

DEN 276.80
LiveTarget Мами Шупливи Тело Craw Жига
 • Ново
Оценка на клиентот:

LiveTarget Мами Шупливи Тело Craw Жига

Формата ја исполнува функцијата Во Шупливото Тело Во Жива Цел Со стратешко усогласување на две различн�

DEN 1.00
Р2с Вупер Плопер Жолта Глава
 • Ново
Оценка на клиентот:

Р2с Вупер Плопер Жолта Глава

Реката2сеа Вупер Плопероваа жуборечка мамка за топвода е најуникатната мамка за топвода на пазарот...

DEN 3.33
С. Фиш 4 Суперкат 2пак
 • Ново
Оценка на клиентот:

С. Фиш 4 Суперкат 2пак

Супер Мамката На Бред И Приклучокот За Сечење Супер Мамка се патентирана мамка што држи мамка со врвно р

DEN 2.67