• Ново
Женски Класичен Џемпер Со Долги Ракави Секојдневен Плетен Зимска Облека Пуловер Џемпери Блуза Врвови Виолетова 2XL

Женски Класичен Џемпер Со Долги Ракави Секојдневен Плетен Зимска Облека Пуловер Џемпери Блуза Врвови Виолетова 2XL

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женски Зимски Топол Џемпер,Плетени Џемпери,Секојдневен Лабав Скокач Со Пуловер Тип На Шема : Цврста Боја : Црна, Сина, Зелена, Жолта, Виолетова, Сива (По Избор)Големина : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 100% Акрилик Деколте : Должина На Екипажот : Должина На Колкот : долги ракави Сезона : Пролет, Aut,Fall,Зима,Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Улица, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работни Карактеристики : 1. Ткаенина : Акрилна, Лесна, Мека и Удобна за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.2. Дизајн : Различна Боја За Избор. Тоа Е Задолжителна Блуза за Вашата Гардероба Воumn и Зима!3. Карактеристика : Овој Џемпер е Опремен со Еднобојна Боја, Врат На Екипажот, Плетени, Долги Ракави и Во Секојдневни Џемпери Со Пуловер Во Лабав Стил, Плетени Врвови За Fall, Зима и Претходна Пролет.4. Повод : Погоден За Секојдневен, Дневен, Одмор, Кампување, На Отворено, Скијање, Канцеларија итн. Совршен За Пролет, Fall и Зима, само спарете се со хеланки, слаби фармерки и чизми за шик изглед!Содржина на пакетот : 1 Х Женски Џемпер (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Зимски Топол Пуловер Скокач, Секојдневен Лабав Плетен Џемпер, Пријатни Џемпери со Долги Ракави. Материјал-100% Акрилик, Пријатна, Мека и пријателска За Кожата, Удобна за Носење. Каузален Џемпер За Жени Носат Во Пролет, Fall, Зима. Дизајн - Овој Есенцијален Џемпер Од Ладно време Кој Има Деколте На Екипажот и Долги Ракави Со Цврста Боја, Растегната Ткаенина Нуди Пријатно Вклопување!. Повод - Овој Шик Топол Џемпер Е Погоден За Жени, Дами, Помлади Млади Или Стари Да Носат За Секојдневно Носење, Канцеларија, Состаноци, Забава, Училиште, Одмор, Патување, Зима, Fall, Пролет Итн. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Карактеристики

Производи во категоријата

Џемпери За Жени Жени Со Долги Ракави Плус Џеб Блок Во Боја Џемпер Обичен Врат На Екипажот Плус Големина Пуловер Плетени Врвови
  • Ново
Оценка на клиентот:

Џемпери За Жени Жени Со Долги Ракави Плус Џеб Блок Во Боја Џемпер Обичен Врат На Екипажот Плус Големина Пуловер Плетени Врвови

Големина : S Биста : 123cm / 48.43" ракав : 46.5 cm / 18.31" Должина : 64cm / 25.20" Рамо : 63cm / 24.80" Големина : М Биста : 124cm / 48.82" Ра�

DEN 543.84
Туфрегиов Женски Зимски Згуснувачки Рекреативен Моден Џемпер Надворешна Облека Трендовски Цврст Мек Лабав Преголем Плетен Кардиган
  • Ново
Оценка на клиентот:

Туфрегиов Женски Зимски Згуснувачки Рекреативен Моден Џемпер Надворешна Облека Трендовски Цврст Мек Лабав Преголем Плетен Кардиган

Задолжително палто во ладен ден Овие основни џемпери од кардиган лесно можат да се спарат со блузи, маиц

DEN 3.33
Време и време женско руно кино
  • Ново
Оценка на клиентот:

Време и време женско руно кино

Времето и Tru Fleece 2Pack Cinch Reece Pant ќе ве задржи топло и пријатно оваа зима Доаѓа во 4 забавни комбинации во бој�

DEN 639.84
Женска Есенска И Зимска Европска И Американска Женска Секојдневна Мода Задебелени Кадифени Џемпери Со Долги Ракави Дводелен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женска Есенска И Зимска Европска И Американска Женска Секојдневна Мода Задебелени Кадифени Џемпери Со Долги Ракави Дводелен

Женска Есенска И Зимска Европска И Американска Женска Секојдневна Мода Задебелени Кадифени Џемпер Пан�

DEN 0.67
Свилен Машки Џемпер Женски Комплет За Плетење Маица Еднобоен Пуловер Џемпер Костум За Панталони Топол Мек Секојдневен Дводелен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Свилен Машки Џемпер Женски Комплет За Плетење Маица Еднобоен Пуловер Џемпер Костум За Панталони Топол Мек Секојдневен Дводелен

Пол : Женска Пригода : Дневен,Секојдневен Тип На Шема : цврст стил : Лежерна должина на Ракавот : Долги Рак�

DEN 2.33