• Ново
Куеконди Кардиган Џемпери За Жени Обични Врвови Зимски Есенски Божиќен Врат Со Долги Ракави Отворен Преден Капут

Куеконди Кардиган Џемпери За Жени Обични Врвови Зимски Есенски Божиќен Врат Со Долги Ракави Отворен Преден Капут

Buyers rating:
DEN 398.08

Износ

Куеконди Кардиган Џемпери За Жени Обични Врвови Зимски Есенски Божиќен Врат Со Долги Ракави Отворен Преден Палто + Табела Со Големини : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 95см/37.40" Рамо : 40см/15.75" Ракав : 60см/23.62" Должина : 82см/32.28" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37" рамо : 41см/16.14" Ракав : 61см/24.02" ДОЛЖИНА : 83СМ/32.68" големина : л сад : 8 велика британија : 12 Еу : 38 биста : 105см/41.34" рамо : 42см/16.54" ракав : 62см/24.41" ДОЛЖИНА : 84СМ/33.07" големина : xl сад : 10 Велика Британија : 14 Еу : 40 Биста : 110cm/43.31" Рамо : 43cm/16.93" РАКАВ : 63cm/24.80" должина : 85cm/33.46" големина : xxl Сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 115cm/45.28" Рамо : 44 CM/17.32" ракав : 64см/25.20" Должина : 86см/33.86" Соодветна Сезона : Зима,Aut,Есенска Облека. Препорачани упатства за нега : се препорачува рачно да ја измиете облеката користејќи ладна вода и благ, нежен сапун. Избегнувајте користење белило. Зимски палта за жени : овие палта се совршено надополнување на врвовите на резервоарот, блузи без ракави, секојдневни маици и кошули, кои служат како идеални долни кошули. Одлично одат и со фармерки, хеланки, шорцеви, здолништа и панталони, создавајќи разноврсни комбинации на облека. Женски џемпери : Нудејќи и удобност и разноврсност, овие џемпери се изработени од растеглива ткаенина што дише и е мека и лесна. Тие се дизајнирани да се вклопат добро, обезбедувајќи пријатно искуство за да бидете топли и удобни. Женски кардигани : овие женски кардигани прават совршен подарок за вашите најблиски, вклучувајќи го и вашиот партнер, девојка, сопруга, мајка, ќерка и многу повеќе. Тие се идеален избор за прилики како Што Се Денот на Вљубените, годишнини, родендени, Денот на Благодарноста, Ноќта на Вештерките и Божиќ, што ги прави внимателен и негуван подарок. Женски Јакни, Џемпери Од Кардиган За Жени ,renchови За Жени, Женски Кардигани, Кардигани За Врзување, Џемпери За Фустани За Жени, Женски Кардигани, Кардигани за Жени, Женски Џемпери, Женски Кардигани. Ако наидете на било какви проблеми за време на вашето користење, ве молиме контактирајте со нас како вашата прва точка на контакт. Ние сме тука да обезбедиме решенија, вклучувајќи опции за враќање или враќање на средствата во случај на какви било проблеми со квалитетот.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женска Секојдневна Пижама Сет Нејасно Руно Пуловер Со Долги Ракави Џемпер Врвни Широки Панталони За Нозе Пјс Комплети Салонска
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женска Секојдневна Пижама Сет Нејасно Руно Пуловер Со Долги Ракави Џемпер Врвни Широки Панталони За Нозе Пјс Комплети Салонска

продавница, ви посакувам среќен шопинг Плус Големина Фармерки Одблесок Хеланки За Жени Излитени Фарме�

DEN 3.00
Време на одмор, грд божиќен џемпер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Време на одмор, грд божиќен џемпер

Ширете малку расположиво празникот во овој шарен Божиќен џемпер од време на одмор Совршено за грда џемп

DEN 1.33
Џемпери За Жени Жени Со Долги Ракави Плус Џеб Блок Во Боја Џемпер Обичен Врат На Екипажот Плус Големина Пуловер Плетени Врвови
  • Ново
Оценка на клиентот:

Џемпери За Жени Жени Со Долги Ракави Плус Џеб Блок Во Боја Џемпер Обичен Врат На Екипажот Плус Големина Пуловер Плетени Врвови

Големина : S Биста : 123cm / 48.43" ракав : 46.5 cm / 18.31" Должина : 64cm / 25.20" Рамо : 63cm / 24.80" Големина : М Биста : 124cm / 48.82" Ра�

DEN 543.84
Сунизерија Жени Пуловер Џемпер Блузи Шарени Печатење Екипажот Вратот Долг Ракав Трикотажа Пролет Fall Зима Топла Облека Улична
  • Ново
Оценка на клиентот:

Сунизерија Жени Пуловер Џемпер Блузи Шарени Печатење Екипажот Вратот Долг Ракав Трикотажа Пролет Fall Зима Топла Облека Улична

Жените Пуловер Џемпер Блузи Шарени Печатење Екипажот Вратот Симпатична Мека Долги Ракави Трикотажа Па�

DEN 271.84
Волмето за стил V-врат, жени
  • Ново
Оценка на клиентот:

Волмето за стил V-врат, жени

Сосема безвременски, џемпер за пулвер со врат на RD Style е тој разноврсен изглед што се движи од работа до в

DEN 0.67