• Ново
AWC HD Веб Камера

AWC HD Веб Камера

Buyers rating:
DEN 447.20

Износ

БЕЗЖИЧНАТА HD Камера ALC ви овозможува да работите од далечина додека останувате ангажирани со целосната HD камера и интегрираниот микрофон. ОВАА HD камера има лесно поврзување и компјутерска компатибилност. Едноставно приклучете Ги Компјутерите Mac Или Windows со вградениот USB кабел - не е потребна инсталација на драјверот! Сега можете да се придружите на видео конференции за работа или разговор со пријателите. Гласовен Микрофон. Јасни 1080p HD Видео. 80 Степен Агол На Гледање. Автоматско Фокусирање. Автоматска Компензација На Бојата. Х.264 Видео Компресија. Приклучете И Игра Поставување.

Карактеристики

Производи во категоријата

Леново ВОИП Камера Звучник
  • Ново
Оценка на клиентот:

Леново ВОИП Камера Звучник

Ништо не го надминува разговорот лице в лице, но повикот со Звучникот На Камерата Леново Воип 360 е многу �

DEN 9599.84