• Ново
Logitech C920e Веб Камера 1080p HD fps Црна USB Тип а 960001401

Logitech C920e Веб Камера 1080p HD fps Црна USB Тип а 960001401

Buyers rating:
DEN 315.04

Износ

ИЗГЛЕДАЈТЕ ПРОФЕСИОНАЛНО. НАСЕКАДЕ.C920e е work-од-каде било HD 1080p веб камера што го надминува квалитетот на видеото и звукот обезбедени од повеќето лаптопи. Чекор до професионална квалитетна видео соработка по цена идеална за распоредување во обем.ТИ. СОВРШЕНО ВРАМЕНИ.C920e е идеален за прикажување на поединци во добро избалансирана рамка. Фиксното видно поле од 78° доловува поглед на корисникот и неговата околина, истовремено обезбедувајќи доволно простор за визуелно споделување проекти и други предмети од интерес.ЗВУК Професионалец920е вклучува двојни интегрирани сештојасни микрофони кои го доловуваат вашиот глас до еден метар подалеку, така што разговорите секогаш звучат природно и јасно. Чувајте Остар, Автоматски вграден HD автофокус гарантира дека сте видени јасно во текот на вашите видео повици. Работејќи во тандем со автоматска корекција на светлината, C920e испорачува оптика што ви помага да изгледате добро на сите ваши видео состаноци.ПРЕЗЕМЕТЕ ЈА КОНТРОЛАТА СО МЕЛОДИЈА Десктоп Апликацијата Логи Мелодија Десктоп ја поедноставува контролата и прилагодувањето на личниот уред на одредени модели, вклучително И C920e. мини апликацијата работи ненаметливо на вашиот екран за непречена видео соработка, вклучувајќи контрола на зумирање, прилагодување на бојата и лесно преземање на ажурирањата на фирмверот.СЕРТИФИЦИРАН За BUSINESSC920e е Сертифициран за zoom®, усогласен СО TAA и компатибилен со други популарни апликации, вклучувајќи Microsoft Teams®, Blue Jeans, Cisco Webex®, Fuze, Google Meet_, Go To Meeting, Lifesize Cloud, Pexip, Ring Central Видео и Vidyo. Производител : Логитех Видео Соработка. Производителот Дел Број : 960001401. УПЦ : 097855172778.

Карактеристики

Производи во категоријата

Леново ВОИП Камера Звучник
  • Ново
Оценка на клиентот:

Леново ВОИП Камера Звучник

Ништо не го надминува разговорот лице в лице, но повикот со Звучникот На Камерата Леново Воип 360 е многу �

DEN 9599.84