• Ново
Примарно Злато Карат Бело Злато Милграин Половина Круг Бенд Големина 12.5

Примарно Злато Карат Бело Злато Милграин Половина Круг Бенд Големина 12.5

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Вечен како и вашата наклонетост кон него/неа, овој свадбен бенд е совршен избор за идниот сопруг/сопруга. Обликуван од бело злато од 14 карати, оваа лента широка 5 мм има рабови од милгрин за совршен изглед. Оваа полукружна лента е достапна во големина на прст 12,5. Метална Тежина : 4,15 грама. Накит Тип : Парична Казна. Прстен Стил : Милграин Свадба Бенд. Пол : Унисекс. Метал : Злато.

Карактеристики

Производи во категоријата