• Ново
Стерлинг сребро срце симулирани дијамантски мешани форми распрскувачки врвен прстен

Стерлинг сребро срце симулирани дијамантски мешани форми распрскувачки врвен прстен

Buyers rating:
DEN 399.68

Износ

Прекрасно изработена стерлинг сребрена рамка на срцето со мешани форми распрскувачки врвен прстен со најубави симулирани дијаманти. Овој ансамбл е комплетен со приврзоци за појавување и обетки. Стерлинг сребро срце симулирани дијамантски мешани форми распрскувачки горниот прстен.

Карактеристики

Производи во категоријата

1 5CT TDW Diamond 10K бело злато свадба бенд
  • Ново
Оценка на клиентот:

1 5CT TDW Diamond 10K бело злато свадба бенд

Кажете ги вашите завети гордо додека го лизгате овој блескав империјален дијамантски свадбен бенд на н�

DEN 2889.44