• Ново
Црвени карпи Сликарство печатење на завиткано платно

Црвени карпи Сликарство печатење на завиткано платно

Buyers rating:
DEN 102.08

Износ

Карактеристики : -Ирити подготвени да висат. -Пококува сертификат за автентичност. -Професионално се протегаше рака. -Арктурална работа од издаваштво Куртис. -Галерија завиткана во одржливо, не-воедно дрво. Тема : -Анскејп и природа. Пол : -нетрална. Стил : -образно. Боја : -Маликолор. Временски период : -образно. Средна : -икула печатена. Тип на производ : -Отпечаток на сликарство. Примарен уметнички материјал : -Канвас. Големина 36 "H x 24 " W x 1.5 "d - големина : -large 33 " - 40 ". Димензии : големина 36 " h x 24 "w x 1,5 " d - целосна висина - горе - Топ до дното : -36 ". Големина 36 " H x 24 "W x 1,5 " d - целокупна ширина - страна на страна : -24 ". Големина 36 " H x 24 "W x 1.5 " D - целосна длабочина - предна до грб : -1.5 ". Големина 36 " H x 24 "W x 1,5 " D - Севкупна тежина на производот : -7 lbs Marm8975 Карактеристики пристигнуваат подготвени за виси. Вклучува сертификат за автентичност. Професионално се протегаше рака. Уметнички дела од издаваштво Куртис. Галерија завиткана во одржливо, невородно дрво. Тема : Пејзаж и природа. Пол : Неутрален. Стил : современ. Боја : повеќебојно. Временски период : современ. Среден : Giclee Printed. Тип на производ : Печатење на сликарство. Примарен уметнички материјал : платно. Големина (18 "H x 12" W x 1,5 "D) : Small 18"- 24 ". Големина (24" H x 16 "W x 1,5" D) : мали 18 "- 24". Големина (30 "H x 20" W x 1,5 "D) : Среден 25"- 32 ". Големина (36" H x 24 "W x 1.5" D) : Голем 33 "- 40". Големина (45 "H x 30" W x 1,5 "D) : преголем 41" и погоре. Големина (60 "H x 40" W x 1.5 "D) : преголем 41" и погоре. Димензии Големина 18 "H x 12" W x 1,5 "D целокупна висина - од горе до дно : 18". Севкупна ширина - страна на страна : 12 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 5 фунти. Големина 24 "H x 16" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 24". Севкупна ширина - од страна на страна : 16 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 6 фунти. Големина 30 "H x 20" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 30". Севкупна ширина - страна на страна : 20 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 6,5 фунти. Големина 36 "H x 24" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 36". Севкупна ширина - страна на страна : 24 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 7 фунти. Големина 45 "H x 30" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 45". Севкупна ширина - страна на страна : 30 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 9 фунти. Големина 60 "H x 40" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 60". Севкупна ширина - страна на страна : 40 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 12 фунти.

Карактеристики

Производи во категоријата

Урбани графити за урбани графити Bitcoin симбол за убавина и модна сликарска галерија завиткано платно печатење wallидна уметност
  • Ново
Оценка на клиентот:

Урбани графити за урбани графити Bitcoin симбол за убавина и модна сликарска галерија завиткано платно печатење wallидна уметност

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 102.08
Студената индустрија Германски овчарски кучиња симпатично гледање портрет галерија за сликање завиткано платно печатено wallид
  • Ново
Оценка на клиентот:

Студената индустрија Германски овчарски кучиња симпатично гледање портрет галерија за сликање завиткано платно печатено wallид

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 3.00