• Ново
Нерѓосувачки Челик Полиран w Црна Јаглеродни Влакна Вметнување Бенд

Нерѓосувачки Челик Полиран w Црна Јаглеродни Влакна Вметнување Бенд

Buyers rating:
DEN 784.00

Износ

Ова блескави Длето Нерѓосувачки Челик Црна Јаглеродни Влакна 8мм Полиран Свадба Бенд. Овој стил е широк 8,00 мм. Металната тежина може да варира во зависност од големината на прстот и изборот на метал. ОПЦИЈАТА ЗА ПОДАРОК КАРТИЧКА НЕМА ДА БИДЕ ДОСТАПНА ЗА ОВАА СТАВКА! Овој производ ќе испрати во рок од 1 ден (и) од времето на нарачката. Машки Прстен Големина : 9,5 Димензии : Ширина : 8мм Полиран Гравирачки Нерѓосувачки Челик Црни Јаглеродни Влакна **ако сакате дополнителни информации во врска со овој прстен или големина, слободно контактирајте не. Нашите Пријателски Претставници За Продажба На Накит Ќе бидат повеќе од среќни да ви дадат дополнителни детали** Накит Е 40-годишен бизнис за накит лоциран во Областа За Накит во Лос Анџелес, КАЛИФОРНИЈА. Основачот на Садот За Накит е еден од најголемите трговци на големо со накит во Јужна Калифорнија со над 30 години искуство. Како резултат на тоа, клиентите На Накит гарантирано ќе ги добијат најновите и најмодерни дизајни на накит по прифатлива цена. Сите дијаманти што се користат во нашиот накит се без конфликти и 100% во согласност со Кодексот На Однесување На Кимберли. Садот за накит е посветен на обезбедување најдобар квалитет, услуга и цени на фин дијамант, скапоцен камен, бисер и сребрен накит. Сега можеме да се пофалиме со широка понуда од над 70.000 стилови на накит, почнувајќи од дијамантски столпчиња до фенси нараквици со виножито со повеќе сафири.

Карактеристики

Производи во категоријата

Менс половина круг на волфрам бенд
  • Ново
Оценка на клиентот:

Менс половина круг на волфрам бенд

Извлечете тивка доверба во вашите модни избори со носење на овој елегантен прстен од карбид во волфрам �

DEN 10175.84
Титаниум Полиран ЖЛЕБ ЦЗ Прстен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Титаниум Полиран ЖЛЕБ ЦЗ Прстен

За да го прославите вашиот посебен ден, земете ја оваа силна титаниумска лента Овој опсег широк 6мм прик�

DEN 2.00