• Ново
Машка африканска црна дрво егзотична дрво прстен изработен во траен нерѓосувачки челик

Машка африканска црна дрво егзотична дрво прстен изработен во траен нерѓосувачки челик

Buyers rating:
DEN 608.00

Износ

Овој егзотичен прстен за вметнување на дрво е направен од не'рѓосувачки челик и е лесен за одржување, оцрни отпорни, издржливи и хипоалергични. Оваа ставка има вклопување во луксузна удобност. Машка африканска црна дрво егзотична дрво прстен изработен во траен нерѓосувачки челик : Егзотичен прстен од не'рѓосувачки челик е лесен за одржување.

Карактеристики

Производи во категоријата

Титаниум Полиран ЖЛЕБ ЦЗ Прстен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Титаниум Полиран ЖЛЕБ ЦЗ Прстен

За да го прославите вашиот посебен ден, земете ја оваа силна титаниумска лента Овој опсег широк 6мм прик�

DEN 2.00
Титаниум Црна Ти Полиран Бенд
  • Ново
Оценка на клиентот:

Титаниум Црна Ти Полиран Бенд

Донесете едноставна софистицираност на вашиот изглед со оваа свадбена лента која е убаво изработена од

DEN 223.84
Менс половина круг на волфрам бенд
  • Ново
Оценка на клиентот:

Менс половина круг на волфрам бенд

Извлечете тивка доверба во вашите модни избори со носење на овој елегантен прстен од карбид во волфрам..

DEN 10175.84