• Ново
Галакси Фантазија Еднорог Виножито Пастелни Облаци Небо Водоотпорен Полиестер Туш Завеса И Куки За Домашен Декор

Галакси Фантазија Еднорог Виножито Пастелни Облаци Небо Водоотпорен Полиестер Туш Завеса И Куки За Домашен Декор

Buyers rating:
DEN 203.68

Износ

Дизајниран за стандардизирани кади за капење, опремени со куки за завеси во Форма На Ц.Цврста издржлива водоотпорна полиестерска ткаенина, спречувајќи прскање на водата од туш кабината.Еднострано печатење, користејќи техника на сублимација на топлинска боја, долготрајни ефекти.Лесно чистење, машина/рачно перење во ладна вода. Сув воздух.Големина : 36х72 Инчи, 48х72 Инчи, 60х72 Инчи ИЛИ 66х72 Инчи.Мека И Удобно Предавање Чувство Еколошки. Дизајниран за стандардизирани кади за капење, опремени со куки за завеси во Форма На Ц.Цврста издржлива водоотпорна полиестерска ткаенина, спречувајќи прскање на водата од туш кабината. Еднострано печатење, користејќи техника на сублимација на топлинска боја, долготрајни ефекти.Лесно чистење, машина/рачно перење во ладна вода. Сув воздух. Големина : 36х72 Инчи, 48х72 Инчи, 60х72 Инчи ИЛИ 66х72 Инчи. Мека И Удобно Предавање Чувство Еколошки.

Карактеристики

Производи во категоријата

Засади Цвеќиња Завеси За Туширање Црно Мастило Од Птици Бамбус Црвено Цветно Сликарство Уметност Ткаенина Во Кинески Стил Декор
  • Ново
Оценка на клиентот:

Засади Цвеќиња Завеси За Туширање Црно Мастило Од Птици Бамбус Црвено Цветно Сликарство Уметност Ткаенина Во Кинески Стил Декор

[Стандардна големина] применливо е за повеќето кади и тушеви и може да се користи со прави или закривени

DEN 271.84
Модерен Уметнички Стил Мермер Печатење Туш Завеса Водоотпорен Полиестер Ткаенина Бања Завеси Геометриски Модел Декор Завеси
  • Ново
Оценка на клиентот:

Модерен Уметнички Стил Мермер Печатење Туш Завеса Водоотпорен Полиестер Ткаенина Бања Завеси Геометриски Модел Декор Завеси

Завесата за туширање е изработена од внимателно избрана и темелно тестирана полиестерска ткаенина, кој

DEN 319.84
Божиќна Завеса За Туширање, Среќни Божиќни Цитати За Проверка На Биволи Црвени Црни Карирани Завеси За Туширање, Завеса За Бања
  • Ново
Оценка на клиентот:

Божиќна Завеса За Туширање, Среќни Божиќни Цитати За Проверка На Биволи Црвени Црни Карирани Завеси За Туширање, Завеса За Бања

Добредојдовте во нашата продавница, ви благодариме за вашето присуство и поддршка, ние сме посветени на

DEN 2.67
Печатена Карирана Завеса За Туширање Сина Зелена Црвена Жолта Завеса ЗА Капење 3д Принт Водоотпорна Ткаенина Декор За Бања Екран
  • Ново
Оценка на клиентот:

Печатена Карирана Завеса За Туширање Сина Зелена Црвена Жолта Завеса ЗА Капење 3д Принт Водоотпорна Ткаенина Декор За Бања Екран

● Висококвалитетен материјал, прекрасен дизајн ● завесата за туширање е изработена од 100% полиестерск�

DEN 319.84
Велигден Туш Завеса Водоотпорен Дебел Полите Издржлив Перат Велигден Симпатична Зајаче Пилешко Морков Јајца Бања Водоотпорен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Велигден Туш Завеса Водоотпорен Дебел Полите Издржлив Перат Велигден Симпатична Зајаче Пилешко Морков Јајца Бања Водоотпорен

Детали за производот : име На Производот : Велигден Туш Завеса Материјал : Полиестер Тежок и издржлив вод

DEN 3.33