• Ново
Момчиња 6. оз. Ултра Памучна Маица Пакет

Момчиња 6. оз. Ултра Памучна Маица Пакет

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

100% претходно испукан памук; Сивата Пепел е 99/1; Античка (Црвена Цреша, Ирска Зелена, Кралска) и Спортска Сива боја се 90/10; Темната Хедер, Хедер (Кардинал, Индиго, Морнарица, Сафир) се 50/50; Безбедноста (Зелена, Розова и Портокалова) се 50/50; снимено рамо до рамо; шиење со двојна игла низ целиот; беспрекорна јака; ? јака; Гилдан Момчиња 6.1 мл. Ултра Памучна Маица 10 Пакување.

Карактеристики

Производи во категоријата

Момци оз.Тешка ПАМУЧНА ХД-Маица 3931Б
  • Ново
Оценка на клиентот:

Момци оз.Тешка ПАМУЧНА ХД-Маица 3931Б

100% памучен предизборен дрес; Пепелта е 98 / 2% памук / поли; ; Атлетската Хедер е 90 / 10 памучна поли; Црна хеде�

DEN 398.24
Јплзи Мало Девојче Со Долги Ракави Маица За Печатење Со Овошје Со Дрвени Рабови На Ушите Врвни Панталони Лежалка Лабав Костум
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јплзи Мало Девојче Со Долги Ракави Маица За Печатење Со Овошје Со Дрвени Рабови На Ушите Врвни Панталони Лежалка Лабав Костум

Мало девојче со долги ракави Овошје Печатење Маица со дрвени уши работ врвот панталони салон лабава кос

DEN 112.00
Момчиња 6. оз. Маица Без Ознаки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Момчиња 6. оз. Маица Без Ознаки

100% Comfort Soft®cotton;Ashis99%cotton,1%polyester Safety Greenand Safety Orangeare60%cotton,40%polyester Light Steelis90%cotton,10%polyestercoverseamedneckwithlayflatcollarshouldertoshoul

DEN 559.52
Незгодни Стилови Мексико Фудбалска Кошула За Мали Деца Мексиканска Фудбалска Маица За Момчиња Мексико Маица За Девојчиња Мексикански
  • Ново
Оценка на клиентот:

Незгодни Стилови Мексико Фудбалска Кошула За Мали Деца Мексиканска Фудбалска Маица За Момчиња Мексико Маица За Девојчиња Мексикански

Добијте Ја Оваа Кошула За Мали Деца Во Мексико И навивајте за Мексиканскиот Фудбалски Тим! Непријатните

DEN 2.67
Момци Дрибленд? 5. оз., Маица Пакет
  • Ново
Оценка на клиентот:

Момци Дрибленд? 5. оз., Маица Пакет

50% претходно испукан памук, 50% полиестер; ткаенината за сушење ја отстранува влагата од телото; шиење со �

DEN 2.00