• Ново
Дизни Пепелашка-Блескави Ѕид Постер, 22.375 34

Дизни Пепелашка-Блескави Ѕид Постер, 22.375 34

Buyers rating:
DEN 191.84

Износ

Осветлете ја секоја просторија со Овој Постер На Дизни Пепелашка - Блескав Ѕид. Врамени Трендови Постерите се дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела и имаат чист, модерен дизајн и врвна сатенска завршница што ги подобрува боите за да се направи задебелена изјава за декор на ѕидот. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни трендовски брендови иesетски дизајни. Без разлика дали сте Дете, тинејџер, па дури и возрасен, Трендовите Интернационал има постер што ќе ви се допадне. Трендови Меѓународни Дизни Пепелашка - Блескави Ѕид Постер Врамени Трендови Постери имаат премија сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 24.25" х 35.75 " х.75".

Карактеристики

Производи во категоријата

Психо Кловн Ѕид Постер, 22.375 34
  • Ново
Оценка на клиентот:

Психо Кловн Ѕид Постер, 22.375 34

Овој Тренд Меѓународен Психо Кловн Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дел�

DEN 191.84