• Ново
Трендови Меѓународни Популарни Ликови Врамени Постер

Трендови Меѓународни Популарни Ликови Врамени Постер

Buyers rating:
DEN 264.32

Износ

Врамените постери имаат прифатлив, модерен пристап кон украсувањето, што ви овозможува лесно да ги разубавите ѕидовите. Секој постер за хартија е внимателно монтиран на табла од пена за да ја одржува рамна и мазна, а потоа врамена само за вас. Рамката од махагони доаѓа со закачалки за пили, така што се што ви треба е празен ѕиден простор. 22.375 "х 34";. Печатени На Премија 210 Gsm Photoart Сјај Хартија,. Официјално Лиценциран Постер,. 16 Јазичиња На Постпати,. Безбедни Постери или други лесни објекти на ѕидови. Користете наместо нокти или држачи.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дизни Цум Цум Ѕид Постер, 22.375 34
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дизни Цум Цум Ѕид Постер, 22.375 34

Осветлете ја секоја просторија со Овој Ѕиден Постер На Дизни Цум Цум Врамени Трендови Постерите се диза

DEN 1.00
Урбани Форми Ѕид Постер, 14.725 22.375
  • Ново
Оценка на клиентот:

Урбани Форми Ѕид Постер, 14.725 22.375

Овие Трендови Меѓународни Урбани Форми Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички

DEN 2.33