• Ново
Резервоари за градник За Жени, Женски Удобно Дише Без Челик Секси Чипка Собирање Прилагодување Лифт Градник Жена Долна Облека, Породилни Градници За Бременост

Резервоари за градник За Жени, Женски Удобно Дише Без Челик Секси Чипка Собирање Прилагодување Лифт Градник Жена Долна Облека,

Buyers rating:
DEN 331.04

Износ

Резервоари за градник За Жени, Женски Удобен Дише Без Челик Секси Чипка Собирање Прилагодување Лифт Градник Жена Долна Облека, Породилни Градници За Бремености Удобно Дише Без Челик Секси Чипка Собирање Прилагодување Лифт Градник Жена Долна Облека Опис : 1.Карактеристики : Удобна долна облека 2.Материјал : Чипка. Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Уникатниот шуплив дизајн го прави повеќе секси и привлечен. 4.Ова е супер дише, долна облека. 5.Мек без челичен прстен,контракција на додатно млеко 5. ЗАБЕЛЕШКА : рачно или нежно перење во машина во ладна вода / избелувајте / исушете Ја Линијата. погледнете ја нашата сопствена табела со големини наместо табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Информации за производот : Сезона : Четири сезони Пол : Жени,Девојка Прилика : Секојдневен,Далиј Материјал : Прстен Од Чипка : Без чаша за мувла : Тенок на врвот и дебел на долната брава : 4 реда 4 токи Тип На Шема : Чист Стил На боја : Секојдневен,Моден Должина : Редовно Како да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Линиско Сушење И моден дизајн ве прават попривлечни изработен е од материјали,меко чувство на рака, без никакви штета За Вас Кожата Дозволете Мала Разлика од 1-2 См Поради Рачно Мерење и Мала Варијација На Бојата За Различни Поставки на Екранот,ви благодариме за разбирањето!1 инч = 2,54 см ви благодариме и убав ден!Што добивате : 1 ПАРЧЕ Барови За Етикети За Градник Паѓаат Дозвола. долг спортски градник. БЕСПРЕКОРНА, Безжична УДОБНОСТ - Четиринасочна ткаенина за истегнување се витка и се движи со вас за неспоредлива удобност. Достапно во повеќе големини, за да можете да најдете вклопување што најдобро функционира за вас. ТКАЕНИНА ШТО ЈА ОТСТРАНУВА ВЛАГАТА-ве Одржува ладни и удобни. Целодневната удобност значи дека нема да морате ни да размислувате за вашиот градник во текот на денот. Мазно и беспрекорно да исчезне под дури и прилепена облека. бендо градник, лепливи градници за жени, женски спортски градници висока поддршка, градници за тинејџери, градник без градник, градник за тркачи, спортски градник за девојки, градник за бременост, фустан вграден градник, леплив градник за градник, спортски градник со прерамки за жени, спортски градници, градник за обука, црна бралета, вграден резервоар за градник.

Карактеристики

Производи во категоријата

Тдокотска Женска Мека Качулка Со Предни Џебови-Пуловер Еднобојна Лабава Лежерна Качулка Со Качулка Со Качулка За Вратот Розова
  • Ново
Оценка на клиентот:

Тдокотска Женска Мека Качулка Со Предни Џебови-Пуловер Еднобојна Лабава Лежерна Качулка Со Качулка Со Качулка За Вратот Розова

Тдокотска Женска Мека Качулка Со Предни Џебови Пуловер Со Цврста Боја На Вратот Со Цврста Боја Лабава С

DEN 3.00