• Ново
Женска Облека хауба3232

Женска Облека хауба3232

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Големината Е Кинеска Големина, можете да изберете поголема големина за да ја носите полесно и поудобно. Еко-памук : 60% памук и 40% полиестер,здрава ткаенина, дише, мека и мазна, многу удобна за носење. Брзо сушење, дизајн на анимација, лабав врв. Одличен подарок за љубителите на аниме. Погоден за одмор, спорт, дом, викенди, дружење, плажи, џогирање, трчање, забави, празници, емисии за играње улоги,улична облека и секојдневно носење,Подарок За Ноќта на Вештерките,Божиќен Подарок,Унисекс Секојдневно Носење За Мажи и Жени, Момчиња и Девојчиња. Можно е перење во машина, но се препорачува миење раце и температурата на водата не треба да биде превисока. Препораки за купување големина : . 1. Висината, обемот на градите и обемот на половината во табелата со големини соодветно го претставуваат препорачаниот тип на тело со големина, а податоците се само за повикување. 2. Ако вашата висина е помеѓу двете големини, размислете за вашиот стил на носење и преференции при купувањето. Пол : Деца,Возрасни,Момчиња,Девојчиња,Жени,Мажи. Материјал : Еко-памук. Должина : долг ракав. Карактеристики : мека и дише. Сезона : пролет, aut, зима. Повод : Секојдневниот живот, спортски активности. Пакетот вклучува : 1 х качулка. Како да се мие : рачно перење/машинско перење во ладна вода, закачете или исушете, не избелувајте. Погодни места : Ноќта на Вештерките, Божиќ, забави, секојдневно носење, улична фотографија, шопинг, кампување, пешачење, училиште итн.

Карактеристики

Производи во категоријата

Апепал Женски Моден Дневен Разноврсен Обичен Дуксер На Екипажот Графички Дневен Градиент Со Долги Ракави Крпеница Ноќта На Вештерките
  • Ново
Оценка на клиентот:

Апепал Женски Моден Дневен Разноврсен Обичен Дуксер На Екипажот Графички Дневен Градиент Со Долги Ракави Крпеница Ноќта На Вештерките

Карактеристики : Овој печатен врв е изработен од мека и лесна ткаенина, што ве прави поудобни за носење..

DEN 0.67
Женска Тинејџерка Худи Убава Скокачка Облечена Обична Врвови Пуловер Со Долги Ракави Плус Големина Симпатична Графичка Дуксерка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женска Тинејџерка Худи Убава Скокачка Облечена Обична Врвови Пуловер Со Долги Ракави Плус Големина Симпатична Графичка Дуксерка

21 "Ракав : 69см / 27 Големина : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см / 40 Кликнете на името НА бре�

DEN 2.00
Тдокотска Женска Мека Качулка Со Предни Џебови-Пуловер Еднобојна Лабава Лежерна Качулка Со Качулка Со Качулка За Вратот Розова
  • Ново
Оценка на клиентот:

Тдокотска Женска Мека Качулка Со Предни Џебови-Пуловер Еднобојна Лабава Лежерна Качулка Со Качулка Со Качулка За Вратот Розова

Тдокотска Женска Мека Качулка Со Предни Џебови Пуловер Со Цврста Боја На Вратот Со Цврста Боја Лабава С

DEN 3.00
Дозвола За Заштеда На Fall
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дозвола За Заштеда На Fall

Модни Жени Обични Дуксери Дуксер Крпеница Дами Со Качулка Блуза Пулове Карактеристики : 1.Пол : Жени2.Пов�

DEN 367.84
Есенски Дуксери За Жени Божиќни Дуксери За Жени Девојки Снегулка Со Качулка Врвни Долги Ракави Лесни Кошули Судадерас пара Мујер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Есенски Дуксери За Жени Божиќни Дуксери За Жени Девојки Снегулка Со Качулка Врвни Долги Ракави Лесни Кошули Судадерас пара Мујер

67 "Рамо : 55cm / 21.Нова година партија дуксери Големина : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 104см /

DEN 1.00
Резервоари за градник За Жени, Женски Удобно Дише Без Челик Секси Чипка Собирање Прилагодување Лифт Градник Жена Долна Облека,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Резервоари за градник За Жени, Женски Удобно Дише Без Челик Секси Чипка Собирање Прилагодување Лифт Градник Жена Долна Облека,

Резервоари за градник За Жени, Женски Удобен Дише Без Челик Секси Чипка Собирање Прилагодување Лифт Гра

DEN 331.04
Кпоплк Женски Пуловер Качулка Скокач Дуксер Со Качулка Врвови На Пуловер Џемпери Секојдневна Удобна Есенска Модна Облека Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кпоплк Женски Пуловер Качулка Скокач Дуксер Со Качулка Врвови На Пуловер Џемпери Секојдневна Удобна Есенска Модна Облека Облека

Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носењ�

DEN 452.64
Ронг Јун Женски Блузи Облечени Обични Дуксери За Жени Жени Против Вратот Ракави Кошули Печатење Чипка Обична Блуза Лабава Работа
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ронг Јун Женски Блузи Облечени Обични Дуксери За Жени Жени Против Вратот Ракави Кошули Печатење Чипка Обична Блуза Лабава Работа

Жени V Вратот 3 / 4 Ракав Кошули Печати Чипка Обична Блуза Лабава Работа Туника Врвовиспроверете ја табел�

DEN 1.33